Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a gamer neved és miért?

Mi a gamer neved és miért?

Figyelt kérdés
Honnan jött a név és mióta használod?

2022. máj. 13. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

2 nickem van, de nem osztom meg őket.

Az egyik a valódi nevem szerepjátékos karakternek formázott neve.

A másik szintén a valódiból jött rövidítés.


Ezek mellett néha vannak random nickjeim az meg változó mikor épp honnan jön.

2022. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Nagyfutyi69
2022. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom honnan jott, de 12+ eve hasznalom.

Egy olyan hetkoznapi targyrol van szo, ami minden hazban tobb van belole, es nagy bajban vagy ha keson veszed eszre hogy elfogyott.

2022. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 wcpapír?
2022. máj. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szívesen osztom meg. A becenevemből jön, egy ital nevébe helyettesítettem be ahelyett a szó helyett, ami rímel rá :d
2022. máj. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem osztom meg, de egy étel lett, pedig annyira nem is szeretem:DDD mármint finom meg minden, de azért van amit sokkal jobban imádok.
2022. máj. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Egy játékban volt egy köcsög gyerek, próbáltam megtrollkodni a nevében. A neve rajtam maradt, azzal játszottam, és az a nevem sok helyen.

Nem szép történed, de igaz.

:)

2022. máj. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én az internetes pályafutásomat egy online, szöveges alapú szerepjátékban kezdtem (MUD, Elveszettvilág), ahol mindig olyan nevet választottam a karaktereimnek, ami fantasy alapú, "mintha Gyűrűk Ura karakter lenne".

- és a későbbiekben is ez lett a jellemző (pl. Elethiel).


Ha LOL-ozom, akkor ott volt rá példa, hogy direkt olyan nevet válasszak, amiből látszódik, hogy magyar vagyok, mert olyan rengeteg féle nemzetiség játszik és van hozzá kedvem, hogy alapvetően tudni lehessen - ilyenkor valamiféle virágnevet választok általában, most Liliom :)

2022. jún. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!