Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A gamerek, kockák nem érzik,...

A gamerek, kockák nem érzik, úgy hogy elpazarolnak egy csomó időt és pénzt az életükből?

Figyelt kérdés
Én magam is játszottam nagyon sokat még tinédzser éveimben(GTA, call of duty, far cry), de így vissza nézve bánom hogy inkább nem mentem el inkább haverkodni, csajozni. A gép előtt nem gyűjt az ember élményeket...

2021. jan. 30. 22:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Régebben játszottam, ma már nem. Sokkal boldogabbnak éreztem akkor az életem mint jelenleg.
2021. jan. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Kinek mi az élmény.

Van akit nem motivál a piálás meg a buli.


Az lenne a helyes kérdés, hogy utólag nincs-e hiányérzeted, mert úgy éltél fiatalon, ahogy.

Neked van, de ez nem törvényszerű

2021. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, mert egyrészt az voltam akkor. Másrészt abba nyomtam el a "bánatom" és ott is értem el sikereket. Azt bánom hogy az egészségtelen életmódnak lettek következményei, lehettem volna magasabb szerintem, szar a testtartásom, ropogok.
2021. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Most is fiatal vagyok, 26
2021. jan. 30. 22:21
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elég sokat játszottam, hasonló játékokkal mint a kérdező, csak mellette volt életem, barátaim, eljártam szórakozni, randiztam stb. Sőt mai napig játszom, persze nem annyit, de ha rámjön, akkor egész nap képes vagyok a gépnél ülni, aztán meg 2 hónapig semmi. Lehetsz gamer és normális ember egyszerre. Aki meg annyira kocka, úgysem hiszem hogy pazarlásnak éli meg a játékkal töltött időt vagy pénzt.
2021. jan. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem adnék 20 ezer forintot egy játékért
2021. jan. 30. 22:28
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Te nem adnál, más igen.

Pl. én sem voltam totál kocka soha, évek óta nem játszom, de simán adnék 20k-t egy játékért. A 3-400k-t nem adom ki egy gamer laptopra. Abból már elég komoly felniket tudok pl venni.

2021. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ipari kocka vagyok saját részről bevallom, napi 6-8 óra simán megvan játékkal, nettel, de részemről szeretem csinálni, ennyi. Ártok vele valakinek? Nem. Jól érzem magam? Igen. Akkor hol a probléma. Nem elvesztegetett idő ha önként csinálom.
2021. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
22%
" 4/7 A kérdező kommentje: Most is fiatal vagyok, 26" Perszepersze! Egy tini szemében kriptaszökevény. Erröl azért ne feledkezz meg! Társadalmi szempontbol is felnött.
2021. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem bánom mert mellette is van élet munka család és társaság :D csak mi együtt is gamelünk. Könyörgöm drága édes anyám sem bír járékok nélkül meglenni. Na majd amikor a gyerek lesz akkora korban mindenki játszani fog persze a fonts teendő megcsinálása után.

Ha meg mászkálni van kedvünk mászkálunk valamerre majd.

És több platformon is játszunk nem hiszem h ez valakinek elpazarlott idő lenne mindenkinek más a kikapcsolódás és a feltöltődés.

Én sem szólom meg aki hegyekre akar felmenni ott aludni majd lejönni de ezek is kocsival mennek fel meg le ritka aki tényleg túrázik pl.


Szóval én és a családom nem érezzük így munka szeretet mellett jól megvagyunk gameléssel együtt :D

Nem mindenki ilyen kész

2021. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!