Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem ad az embernek...

Csak szerintem ad az embernek plussz pontot ha orvos?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha ott van egy helyes pasi és kiderül hogy orvos akkor jobban megtetszik nekem. Ti hogy vagytok ezzel?

2022. máj. 13. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

Én inkább az orvosokat jól távol tartom magamtól. Addig jó, míg orvos nem lát engem.

Számomra nem plusz, ha valaki orvos. Az is csak egy munka.

2022. máj. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
25%
Számomra inkább figyelmeztető jel, hogy esélyesen nárcisztikus/pszichopata. Tisztelet a kivételnek, de nem 1 és nem 2 ilyet ismerek.
2022. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Én is kicsit így vagyok ezzel. Szerintem összekötjük a személyiséggel, amilyennek egy orvosnak kell lennie. Kedvesnek és turelmesnek kell lennie a beteggel. Intelligensnek és okosnak gondoljuk és persze aki keményen képes dolgozni, hiszen az a 6 év is durva amit addig végig kell csinálniuk amíg orvossa nem válnak. És hat később a munka sem könnyű, nagy felelőséggel jár. Lelkiismeretesnek kell lenni.

Es a társadalom tiszteli, fel tudunk rá nézni.

Szóval van ez a sztereotípia, ami valljuk be, nagyon vonzó. Sajnos sok orvos nem ilyen, de én azért ismerek nagyon jókat akiknek ilyen a személyiségük. Nem sok van belőlük, de létezik.

2022. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Én patológusnak készülök. Általában messziről elkerülnek az emberek, amit ezt megtudják.
2022. máj. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Háziorvos vagyok. Kb. emberszámba sem vesznek a nők. Ennyit erről.
2022. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Régebben én is így voltam de már nem :)


22/L

2022. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam + pont igen, csak ezért nem jönnék össze valakivel, de ha két helyes szimatikus pasi közül kellene választanom, jobban elmozdulnék az orvos felé, szerintem nagyon izgalmas ha valakinek ez a hivatása, annyira szép.
2022. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%

Na már csak ezért is jelentkezem orvosira.

De csak hogy tudd, egy orvos pasi és egy orvos nő is lehet patkány. Sőt legtöbbjük sznob és stb stb...

2022. máj. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!