Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen szituációban mit bámul...

Ilyen szituációban mit bámul mindenki úgy mint egy földönkívülit amikor bemegyek valahova és ez történik?

Figyelt kérdés
Múltkor bementem egy egyetem főépületébe ahol a bejárat mellett volt egy rosszul működő testhőmérséklet mérő kapu ami mellett elmentem, de még így is elkezdett pirosban világítani és magyarázni valami gépi hang egy szöveget angolul. Mentem tovább nem is szólt be senki, csak a hallgatók akik ott bent ültek az aulában azok odaneztek és úgy bámultak mint valami földönkívülit. Bunkóság lenne beszólni ilyenkor hogy mit kell bámulni?
2022. máj. 14. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
98%

Igen, bunkóság lenne.


Emberi dolog, hogy hirtelen fellépő hangra az ember odakapja a fejét. Te is így tennél. Nem téged bámulnak, hanem a szituációt.

2022. máj. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
98%
Evolúciós tulajdonság, hogy az emberek megnézik az új arcokat/belépőt, és a mozgást, váratlan eseményeket, zajok forrását, stb is. Ez nem tudatos, hanem ösztönös. Ha te ültél volna bent a csoporttal, és más valaki belépőnek sípolt volna a gép, te is odanéztél volna. Majd figyeld meg magad, ha hasonló szituációba kerülsz. Ha beszólsz, akkor még jobban fognak bámulni + még ki is nevetnek, szóval épp ellenkező hatást váltasz ki, mint amit szerettél volna. Sértődés helyett javaslom az olvasást a témában.:)
2022. máj. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!