Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan van pénze ennek az...

Honnan van pénze ennek az embernek? Tuti nincs sima melója

Figyelt kérdés

20 év körüli srác


Tetkós a karja a nyaka is


Mindig vezet valami kocsit


Népszerű mindenhol


Van neve a környéken


Mindig iszik, bulizik


Állandóan lóg a haverokkal


Divatos ruhát hord



2022. máj. 18. 15:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
Valami ingyenélő. Akiknek szülei gazdagok cserébe gyerekkorától sz*rtak maghasról a kölyökre, azok szoktak ilyenek lenni. Amúgy ehhez az életvitelhez nem kell feltétlen milliomosnak lenni.
2022. máj. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%
Nekem is volt ennyi idősen több milla, apám gazdag, már akkor tömött tele pénzzel, haljak meg 1 napot nem dolgoztam sose, azóta vállalkozó vagyok, látom itt is irigyek az emberek
2022. máj. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 NTBS ***** válasza:
83%
Szüleitől, örökölt, otthonról dolgozik. STB.
2022. máj. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Lehet, hogy éppen tetováló szalonja van.

Nekem van egy rokonom, akire ez ráillik és neki tetováló szalonja van. Onnan volt rá pénze, hogy 18 évesen kiment Ausztriába tetoválni (nagyon tehetséges) és egy év alatt rengeteget keresett. Utána nyitotta meg itthon a szalont, de rengeteget dolgozik és persze hétvégente hatalmasakat bulizik.

2022. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
81%
Szülők gondolom
2022. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
33%
Kérdezd meg tole
2022. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy vállalkozást örökölt, vagy ingatlanos, vagy hasonlók. Miért kéne ezekhez, hogy díler legyen?

Én 21 vagyok, van két autóm, sokat járok bulizni, és van házam is, barátaim is. Az egyik autóm örökség, a másik meg velem egyidős. A ház meg egy putri környéken van, nem ér sokat, de nagyon szép ház. Nem vagyok én sem díler. Jó cégnél dolgozom, meg több szakmám van, ennyi.

2022. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!