Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megan Fox mitől hülyült meg...

Megan Fox mitől hülyült meg ennyire?

Figyelt kérdés

Mármint ez az öltözködés, párkapcsolat, viselkedés, vér ivás stb…


Ha megnézitek az instagram fiókját, régen eléggé más volt (vagy mást mutatott.

Lehet a párkapcsolat az oka, vagy kapuzárási pánik?!



2022. máj. 18. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Gondolom ezt teszi az aggyal ha egy mgk típusú kretén a hatalmába keríti.


Szerencsétlen csaj mindig szimpatikus volt, remélem kikeveredik ebből a korszakából.

2022. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Figyu, mikor volt ez a hülye p*csa normális? Eleve úgy lett híres, hogy a fél világ meg akarta kefélni. De értékelhető filmet eddig tőle nem láttam.
2022. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20%

#2 Azoknak a véleménye alapján alkotsz véleményt akik alapból nem tisztelik, vagy kóros kangörcsük van nem pedig az alapján, amit ő maga mondott/tett.

Az meg, hogy milyen filmekben szerepelt.. Fu bmeg. Ennél hülyébb okot nem találtál a lenézésre?


Na mindegy, mindig kreténségnek találtam ahogy random emberek veszekszenek celebekről a neten, szóval ezennel kiszáltam, csak tudjunk már rendesen véleményt alkotni, nem? "mindenki megakarta bszni szóval csak hülyepicsa lehet" hát mi ez?😅

2022. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!