Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elítélendő, ha valaki "csak"...

Elítélendő, ha valaki "csak" gondolatban pedofil?

Figyelt kérdés

Szerintem rohadtul. De volt egy kérdés itt régebben, ahol ezt kifejtettem, és nekem nem úgy tűnt, hogy sokan egyetértenének velem. Most szembe jött velem egy eset, amit Facebookon olvastam.

Egy pasas a saját erkélyén verte, ezt meglátták lentről, először vicces volt, majd a pasi bement a lakásba, azt hitték vége, de csak elővett egy távcsövet, amit aztán a szeméhez tartott. Abba az irányba, amerre nézett, egy kislány táncolt és ugrabugrált egy másik erkélyen. Engem ez baromira felzaklatott, gusztustalan, undorító féreg ember az ilyen.

Na de az említett kérdés alatt, az ilyen és ehhez hasonló pedofilokat megvédték, mert hogy nem fajul tettlegességig (nem nyúl a gyerekhez). Szerintem pedig ez sincs rendben és marhára elítélendő. Ti hogy gondoljátok?


2022. máj. 22. 07:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

"Egy pasas a saját erkélyén verte, ezt meglátták lentről"

Tehát nem csak gondolatban volt pedofil. Egyéb kérdés?

2022. máj. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Rohadtul nem csak gondolatban pedofil ez az ember.
2022. máj. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De én ilyen példát hoztam fel a kérdés alatt, hogy mondjuk kiveri egy gyerekre, akár képről, bárhogy, és szerintük ez nem tettlegesség.
2022. máj. 22. 08:07
 4/14 A kérdező kommentje:
De akkor oké. Nincs több kérdésem.
2022. máj. 22. 08:07
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Jaj csak képre meg videókra stb... Undorító dolog. Ez is pedofília.
2022. máj. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
A pedofília, mint irányultság nem választás. Az érintettek is szenvednek tőle és jelenleg sehol sem kapnak segítséget. Amíg nem nyúlnak gyerekhez, meg nem mutogatják magukat nekik én nem ítélem el őket, van elég bajuk. Ha gyerekhez nyúlnak az viszont teljesen elfogadhatatlan. Jó kérdés, hogy hova sorolom a gyerekről készült képet, mert nyilván az sem helyes. Aki a képet készítette azt mindenképp megbüntetném.
2022. máj. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6

Na igen, ilyesmiket írtak ott is. Erre az lenne a kérdésem, hogy ha a te gyereked táncikált volna az erkélyen és ez a pasi arra veri, akkor se ítéled el?

2022. máj. 22. 08:17
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Ja ha én gyerekemre verné ki nem tenne zsebre amit kap.
2022. máj. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Publikusan csinálta a gyerek előtt aki csak szerencsének köszönhetően nem vette észre. Kimeríti a "nem gondolatban" kategóriát. És még közszemérmet is sért.
2022. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Ez a példa éppen elítélendő. Közsszemérem sértés. Ahogy én se masztizok nőként a gyúroda ablaka alatt, úgy ő se verje ott, ahol mindenki látja.


Amíg valaki megtartja gondolati szinten és ábrándként a pedofil gondolatait, szót se ejt róla, addig nem lehet vele mit kezdeni. De már az is büntetendő, ha valaki a darkweben pedofil képeket tölt le a gépére. Szóval a mezsgye nagyon vékony a büntethetőség és a bűntetlen között. Habár én a kósza gondolatot is mélységesen megvetem.

2022. máj. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!