Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik volt életed legstressze...

Melyik volt életed legstresszesebb periódusa?

Figyelt kérdés

2022. máj. 22. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Milyen szempontból?

Most mondjam hogy utolsó 1 év? 2 év? 3 év?

Hát covid után mikor vissza kellet térni a normális életbe akkor is volt stressz, utána covidos lettem, arra nagyon ráparáztam, mindenem begyulladt (post covid stb).

2022. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a gimi első évében két lány mindennap bántott(én is lány vagyok),végül kirúgták őket,mert nagyon balhésak voltak
2022. máj. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Folyamatosan, mert egy xar munkahelyen vagyok évek óta, ahonnan kilépési lehetőség nincs.
2022. máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nem lehet felmondani? Mi ez, valami rabszolgaság? :D

2022. máj. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gimnáziumi évek, egyetemi évek közül pár.
2022. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amikor a jelenlegi munkahelyemen kezdtem dolgozni.

Olyan stresszt soha életében nem éltem. Első rendes munkahely ahova minden nap menni kell egy házsártos főnökasszony, komplikált munkafolyamat, nagy felelősség, rettentő nyomás. Idegen nyelv használata. Emberekkel dolgozni telefonon beszélni egész nap, ezelőtt minden telefonhívás előtt stresszes voltam akkor pedig hirtelen azt kellet csinálni egész nap.

Olyan szintű volt a stressz hogy munka után még hőemelkedésem is lett miatta.

Tömény alkoholt kellet vennem hogy munka után ne essek szét.

Nagyon kellet a pénz tehát nem mondhatam fel azóta már megszoktam 3 éve ezt csinálom de már nem sokáig.

2022. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az elmúlt két év. 15 kilót fogytam csak stressz miatt.
2022. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A mostani.
2022. máj. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jelenleg is tart, nem tudom hogyan érhetném el a lányt akibe beleszerettem, teljesen depressziós vagyok, kinyír a stressz vagy két hónapja már...
2022. máj. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gimi utolsó évétől egyetem első év végéig. Már önmagában ez is nagyobb stresszt okozott, mint kellet volna, azonban erre még ráépült egy rakat negatív magánéleti gond is, ami felerősítette azt és a szorongást is.
2022. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!