Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mi a legstresszese...

Szerintetek mi a legstresszesebb hivatás?

Figyelt kérdés
Most ilyen pincér meg szakács munkákat hagyjuk, értelmes hivatásokra vagyok kíváncsi, pl tűzoltó, légiforgalom irányító, stb. stb.
2018. szept. 29. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Miért hagyjuk ki? Mert te kívülről így látod? Próbáld ki egy napra! Mielőtt mutogatnál, megjegyzem nem pincér vagy szakács vagyok. Ma már szinte nem létezik stresszmentes vagy viszonylag nyugodt munkahely!



Hogy a kérdése is válaszoljak: tűzoltó, mentős, katona, ápoló, nővér, orvos, légiforgalom irányító, sofőr, tanító, tanár, eladó, pénzügyi vezető, igazgató bármilyen munkahelyen. Mindegyikhez fel tudok 10 okok legalább, hogy miért stesszes.

2018. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
hóhér
2018. szept. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az orvos, a tűzoltó és a mentős. De aztán ki tudja van-e ezeknél is stresszesebb.
2018. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Gyakorkkérdések.hu moderátor
2018. szept. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Az aki téged volt kénytelen tanítani, te most az a troll vagy aki nem kellett pincérek és ezért őket szidod?
2018. szept. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Most ilyen pincér meg szakács munkákat hagyjuk" 1 hetet nem bírnál ki az általad felsorolt munkakörökben.
2018. szept. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A katona mitől stresszes? Jó lehet az Afganisztánban szolgálóknál elég nagy a stressz, de azért itthon nem hinném. Az egyik legnyugisabb "szakma".


Szerintem egyébként a mentős, orvos, ápoló és úgy a kompletten minden egészségügyi munkakör.

Vezetői munkakörök szintén (bármilyen vezető).

2018. okt. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Egyetertek, foleg a vezetoi, illetve komolyabb egeszsegugyi poziciok, plusz tuzolto, katasztrofavedelem stb.

A vendeglatos erdekkepviseletnek meg koszonjuk a reszvetelt, de nem ez a sirankozos poszt.:)

2018. okt. 1. 11:55
 9/9 anonim válasza:
Szerintem kamionsofor meg a szerelo. Nem a top de nem nyugis. Izgulni a vezetesi idon hogy hazaersz e, kpm, rendorseg. A szerelo meg azert mert hiaba csinal minden jot marha nagy felelosseg mert egy kerekanya miatt tobb csalad meghal ha leesik a kerek. Es ezt lehet fokozni a fekrendszer levegorendszerig.
2022. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!