Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mik tapasztalatok erről?...

Mik tapasztalatok erről? Szerintetek is? 5 legstresszesebb csillagjegy és az 5 legnyugodtabb

Figyelt kérdés
[link]
2021. márc. 11. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Skorpió vagyok és nagyjából igaz rám.
2021. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Stresszes a rák nő,

Talán a vízöntő és a skorpió.,kos..


Nyugis a mérleg, nyilas, bak...

2021. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugis a vízöntő, mérleg, nyilas. Stresszelni meg dühöngeni meg a kosok szoktak a legjobban, a skorpió amolyan csendes gyilkos. Meg talán a szűz is tud olyan lenni.

Azzal nem értek egyet, hogy a bika nyugodt. Egyet sem ismerek, aki az lenne, magamat is beleértve.

2021. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Vandia! Privát helyett itt írok:


Rendben a bakot tegyük függőbe, keveset ismerek bakot, és valóban nem annyira közelről, szóval lehet nem nyugis.


De a nyilasról maximálisan tudok nyilatkozni, sokat ismerek, közelről, és magam is az vagyok.

Az, hogy folyamatosan pörög, mindig tevékeny, nem lusta, ha sorban áll vagy dekkol a dugóba került buszon, akkor is tudja hasznosan tölteni idejét azzal, hogy agyal, tervez, stb. Ez számodra lehet, hogy nyugtalan és stresszes személyiséget tükröz, azonban tévedsz!

Az, hogy valaki aktív, tevékeny, nem egyenlő a stresszességel és a nyugtalansággal! Stresszes az, aki mindenen puffog, minden miatt aggódik, aki nem képes semmihez és senkihez alkalmazkodni, aki nem képes lazán újratervezni, ha valami nem a legjobban jött össze. Na a nyilas nem ilyen!


Még ha dühbe jövök ( mert ostoba, értetlenkedő és akadályozó emberektől tudok dühbe jönni), még akkor is hamar túllépek rajta, és nem rágom, stresszelem magam. (Mint mondjuk egy rák....)

Szóval bennem és más nyilas ismerőseimben is megvan az a lelki nyugalom és béke, hogy komolyabb stressz nélkül legyünk túl minden nehézségen.


Pl. amit ír a 3-as... A bikák... Hm, olyan csendesek, kiegyensúlyozottnak tűnnek, semmi hirtelen mozdulat, mégis... hát szerintem ők pl tudnak magukban igen aktívan stresszelni. Ráadásul ők sem az a segítségkérő fajták, és még ha a legjobb bika barátom is stresszel valamin, nehéz kilendíteni belőle, nehéz vigasztalni, nehéz olyat mondani neki, hogy lépjen túl amin kell.... Gyötrődik inkább....

2021. márc. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Ismerek Bakokat, és kb az összes inkább nyugis, minthogy stresszes.
2021. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5-ös, és itt jön az, hogy nem lehet napjegyre osztályozni. Mindkét legjobb barátnőm bak, hát kész stresszlabdák. :D
2021. márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6: én is Bak vagyok, de én vagyok az egyetlen stresszes Bak akit ismerek, a többiek mind nyugodtak😂
2021. márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ebből látszik, hogy bulvár horoszkóp hülyeség. :D Én bika vagyok, de alig eszek, alig alszok, nem vagyok türelmes és nyugodt sem. Plusz nem szeretek pepecselni a dolgokkal, lendületes, dinamikus ember vagyok.
2021. márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Halak vagyok, rám igaz sajnos.
2021. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A bak es a szuz allandoan aggodik valamin. Kesz idegroncsok.
2021. márc. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!