Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kiégtem a munkahelyemen, mi a...

Kiégtem a munkahelyemen, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Más munkakörben nem tudom elképzelni magam meg alapjáraton szeretem, de napok óta nem érzem a motivációt és mindenki felidegesít, sokszor kedvetlen vagyok, meg is említette már valaki, hogy látszik rajtam.
2022. máj. 24. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Mégis mi a lfsz motiválna normális embert bármelyik melóhelyen?


Juj lesz kaja a hűtőbe, meg benzin a kocsiba, és kéthetes nyaralás, télen meg meleg lesz a lakásba és nem ázik be a cipőd?


Más meg alszik a parlamentbe milliókért, közbe terem neki az a 30 hektár még pár milliót, de ha mégse akkor is ott az EU támogatás!

2022. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szeretni a munkát nem azt mondom, de azért csak jobb egy welnessbe, vagy a tengerparton egész nap, esetleg a saját birtokodon.
2022. máj. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kólauborkával ***** válasza:
61%
Keress más munkát, akár munkaidön kívüli fusit, ha érzed, hogy haladsz úgy van is kedved menni,.
2022. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez vagyok: esetleg kérj segítséget a főnöktől, szerezzen coach-ot, pszichológust, mentálhigiénés szakembert, akivel tudtok ezen dolgozni. Másik lehetőség a félmunkaidő választása, közben A, vagy rekreálódsz, vagy B, keresel másik munkakört, munkát. Vagy átkéreted magadat más területre.

Vagy utolsó lehetőségként felmondasz.

2022. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Elnézést de száraz leszek: Utálok bejárni robotolni és rabszolgának érezni magam ezért a lófütty fizetésért a parlamenti majmokéhoz képest. Hónapról-hónapra élünk, örül az ember ha kijön. Úgy érzem azért élek csak hogy hazamehessek a lakásomba, kifizethessem a rezsit stb, fizessek vagyonokat az ételért amit elfogyasztok, tankolhassam az autót aranyárban (közösségi közlekedéssel 2 óra, autóval 40 perc a munkahelyem), adózzak mint a bolond hagy bulizhasson az a sok csimpánz a parlamentben. Bocsánat, de ezen nincs mit szeretnem. Igen savanyú-keserű vagyok, de szerintem nem ok nélkül.
2022. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!