Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyen helyzetben mi a teendő?T...

Ilyen helyzetben mi a teendő?Te maradnàl olyan munkahelyen, ahol rendszeresen megalàztak, majd közlik, hogy adnak mèg egy esèlyt? Viszont, ami eddig veled törtènt, azt te idèzted elő, a munkàd utàn meg a vezetőd kapzsult?

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Hol itt az ember becsülete? Pénztárcájukban?
2021. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem vilagos a kerdes, most akkor te idezted elo a viselkedeseddel a megalaztatast, vagy nem?

De amugy nem maradnek,tul hiu vagyok ilyesmihez. Volt egy nagyon jo munkahelyem, de megszunt egyik naprol a masikra, es aznap reggel kozoltek, hogy itt holnapra mar nem lesz semmi. A fonok mondta hogy atmehetek a masik cegehez dolgozni. Annyira felbaszott a dolog, hogy nem szoltak errol idoben, hogy elbol nemet mondtam.

2021. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Saját maguk idézték elő. Mikor segítséget kértél, akkor hárították, nem segítettek. Én azért nem fogom megoldani a cégnél felmerülő problémákat, fejlődésre hajtani a céget, hogy aztán belém töröljék a lábukat. Ha én hibázok, akkor tudom magamról. Tudok felelősséget vállalni maga és társaim miatt.
2021. márc. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én leléptem az ilyen légkörű munkahelyemről és nem bántam meg.
2021. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is leléptem. Most szopják a dildot, annyi munkájuk lett :) én meg röhögök a markomba. Haha. Egyik, aki megalázott, annyira tuldolgozta magát - mert nem volt ember -, hogy faradasos csonttörést szenvedett. Erre mondják azt, hogy karma.
2021. márc. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!