Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megtámadásos/kéregetős/problém...

Megtámadásos/kéregetős/problémás megtörtént esetek?

Figyelt kérdés
Történt veletek bármi hasonló mint amiket említettem? Bármilyen emberekkel kapcsolatban, erőszakosan viselkedtek, megfenyegettek, stb? Mikor, hol, hány éves voltál, hányan voltak, mi történt?

2022. máj. 25. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Történt. 16 éves voltam amikor kéregettem a börtön előtt és egy börtönőr erőszakosan elzavart az anyámba.
2022. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Pfff...

Annyi sztorim van basszus....

Megtámadni? Hát kismilliószor.

Kéregetéses sztori nincs. Kéregetnek.

Problémás? Hát igen.., budapesten élek.


De kisgyerekkorom óta karatézok, ráadásul genetikai adottság, hogy rettenetesen gyorsan tanulok mindent, szóval nem voltak szerencsések a támadók... ://

2022. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten a villamoson kéregetett egy mankós vénember. Pont beállt a villamos a végállomásra, mikor odajött hozzám, a legtöbben már leszálltak előttem. Nem volt nálam apró, úgyhogy mondtam, hogy bocs, most nem. Erre elkezdett qrvaanyázni és a mankójával hadonászott felém. Szerencsére huszonéves nőként mozgékonyabb vagyok, mint egy 60+-os, alkesz hajléktalan, de ha nem ugrok el, simán pofánvágott volna.


A másik eset Kőbánya vasútállomáson történt, a vonatom már bent állt, de még volt kb 15 perc az indulásig. Felszálltam, leültem, leült nem messze tőlem egy tudatán kívüli állapotban lévő, drogos srác (magában beszélt, folyt a nyála stb, just Kőbánya things). Egyszer csak felpattant, odajött hozzám, előadta élete összes nyomorát és aprót kért. Odaadtam neki pár forintot, ami épp a zsebemben volt (kb 100-150 ft lehetett apróban). Erre odahajolt az arcomtól 10 centire és torka szakadtából üvölteni kezdett, hogy micsoda szemét qrva vagyok, a rák egye ki a méhem és hasonlók. Egy pár székkel arrébb ülő, jólszituált, 30 körüli pasi simán végignézte, mintha moziban lenne.

2022. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
#3 megijedtél mi? :) kis paprika spray hol maradt?
2022. máj. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Buszmegállóban tömegben kiszurt magának egy csöves (nem álltam vele szóba abszolut)es akárhova álltam utánam jött es szidott ordítva. Senkit nem érdekelt.


Egy bevásárló előtt inzultált egy másik csöves nem gyengén, visszamenekültem a boltba es szóltam az őrnek hogy "védjen meg", mert nem merek hazamenni..kijött velem. másnaptól nem voltak csövesek azon a területen.


Kéregetők állandoan vannak. A legkulonfélébb trükköket tesztelem rajtuk mivel lehet a leggyorsabban lerázni őket. Pl nem értek magyarul, süketnéma vagyok, megelőzöm es amikor jön hozzám én kérek tőle, ignorálás, kikerülés stb.


Táskarablás is volt.ketten voltak. Nem először csinálták. Nem fenyegettek nem szóltak semmit, csak leráncigálták a táskám amit nem akartam elengedni, igy hatulrol térdhajlatba térdeltek igy eltudták venni. Azonnal hivtam a rendőrseget, az utca végén már el is kapták őket. Reggel 6 ig ülhettem a rendőrségen addig zajlott a vallatás. Az egyik 2 év letöltendőt kapott mert mar volt felfüggesztettje. Mindkettő fiatal 18-20 közötti, valszeg köszönhetik a szüleiknek hogy ennyi idősen itt tartanak csórik.


Taxisok nem egy esetben próbáltak már molesztálni, 15 körül voltam.

Valamint külföldiek rendszeresen "bekóstolnak" meg is erőszakolnának ha tudnának.


Barátnőmmel megbeszéltünk egy találkozot az utcára. Amig vártam 2 felnőtt férfi(kb 35-40é) jött oda hozzám es megfogták a felkarom, hogy menjek szépen velük. Ellenkeztem es azonnal elengedtek.(mi lett volna ha meg sem merek nyikkanni es megyek velük..?)


Ismerősöm bezárt a lakásába es eltette a kulcsot. Kibirtam magam "magyarázni",azaz olyan beszélgetéseket folytattam vele amivel tudtam ugy manipulálni hogy elengedjen, sőt, ő akarjon elküldeni eleve.

2022. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére túl sok agresszióval nem találkoztam még, de van kettő kéregetős sztorim ami említést érdemel:

-Odajött hozzám egy idősebb hapsi, elmagyarázta hogy cukorbeteg és rosszul van, megkért hogy adjak neki pénzt hogy tudjon venni valamit. Teli szatyorral jöttem ki a boltból, nem maradt semmi pénzem, de gondoltam adok neki egy péksütit ha mást nem. Az ételt nem fogadta el, erősködött hogy pénzt kér, amikor rájött hogy nem tudok neki adni akkor otthagyott.

-Estefele egy forgalmas helyen ültem egy padon, odajött egy mankós nő. Szemüveget hordott, az egyik lencse le volt takarva valami matricával, vagy nem tudom mivel. Pénzt kért, hogy most műtötték de ki is dobták a kórházból, és hogy gyógyszert kell vennie de nem tud. Panaszkodott is egy sort hogy mindene fájt. Nem volt nálam pénz, ha akartam volna sem tudtam volna adni. Sarkon fordult, megfogta a mankót és most már teljesen rendesen ment, nem bicegett.

2022. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Durva mik vannak. Köszi hogy megosztottátok! Ha eszetekbe jut jöhet még
2022. máj. 25. 19:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve valami hajléktalan féle csámpázott velem szemben az utcán. Nem volt valami bizalomkeltö. Ha normális hajléktalan kér, sokszor elöfordult, hogy adok neki egy marék aprot, de ez az alak fura volt. Persze leállitott kunyerálni, de gyorsan elslisszoltam. Hát, mit ne mondjak, hangosan kiátkozta a belem.
2022. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megyeszékhelyen buszpályától nem messze van egy aluljáró, ami előtt kéregetők sorakoznak. Egy bácsi, minden reggel ott ült és pénzt kéregetett, és délutánonként is rendszeresen láttam. Amikor betelt nála a pohár, hogy sokan sietnek el előtte és senki nem ad neki semmit, beleüvöltött a vakvilágba valamit, teljesen artikulátlanul. Ha olyanja volt, a saját cuccait dobálta, ha amolyanja, a botjával hadonászott mások felé. Elég hamar útvonalat váltottam.


Ami viszont rosszabb volt; Tesco parkolójában egy nagyon erőszakos c próbált pacsulit rám tukmálni. Követett, mondta a magát, egy ponton még a kezemért is kapott, amikor a bevásárlókocsik felé mentem. Sokszor szóltam neki, hogy nincs rá szükségem, legyen szíves arrébb menni. Nem értett belőle. Az mentett ki a szituból, hogy a boltba nem követett, de onnan kifelé menet megtalált újra, csak még erőszakosabb volt. Követett a kocsihoz, nem tudom hányszor szóltam már neki, hogy szálljon le rólam végre, nem használt.

Nos, alapjáraton halkszavú és nyugodt vagyok, szóval abszolút nem kiabálós, jelenetrendezős, de ott mégis (magamat is meglepve) majdnem telitorokból ráüvöltöttem, hogy vagy elkotródik a közelemből, vagy szólok a rendőröknek. Meglepődött és egy szó nélkül elsietett. Remegve ültem be a kocsiba.

2022. máj. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem csodálom. Egy idő után nekem is elfogyna a türelmem.
2022. máj. 26. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!