Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valami vicces sulis...

Van valami vicces sulis sztorid? Vagy esetleg egy olyan történeted, ami megtörtént veled, és a barátaiddal?

Figyelt kérdés
Annyira imádom ezeket a sztorikat olvasgatni! 😍

2022. jan. 18. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Versmondás közben összetévesztettem pár betűt a szóban és csúnya szó lett belőle.

2-est kaptam.

És neked?

2022. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gimi utolsó évében 180 méterre laktam a sulitól. Ennek ellenére az összes könyvem és füzetem bevittem a suliba és beraktam a padba. Mentem fel tesióra után és rádobtam a táskám az asztalra, erre leesett az asztalnak az eleje. Kitaláltuk, hogy odatoljuk a tanáriasztal elé és akkor nem fog látszani, hogy nincsen eleje. Aztán jött a felismerés, hogy azzal a bútorlappal is csinálni kéne valamit. Utolsó terem lévén ott volt mellettünk a hátsó lépcsőház. Tehát evidensnek tűnt, hogy arra a bútorlapra bizony rá kell ülnünk és lekell vele csúsznunk a lépcsőn. Ráültünk 4-en, nagyjából a második lépcsőfoknál félbetört és épphogy nem vittük ki az ablakot a lépcsőfordulóban. :D
2022. jan. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
a hittan tanárunk beszédhibás volt és nem tudta kimondani az r betűket. már június volt ez volt az utolsó sulis napok egyike és megkértük a tanárt, hogy hadd menjünk ki a játszótérre. Mondta hogy szó sem lehet róla haladni kell az anyaggal. Erre odasúgtam a padtársamnak, hogy azt kéne mondani, hogy csak akkor vagyunk hajlandóak tanulni ha elmondja a répa retek mogyoró korán reggel rikkant a rigót. De én ezt csak viccből mondta, de ez meg komolyan vette. Szó szerint elmondta amit én mondtam. Erre a tanárnak vörös lett a feje, becsukta a szemét egy pár másodpercre majd úgy elkezdett ordítani hogy szentségtelenek vagyunk meg minden és bekapcsolt egy videót a bűnökről hogy szálljunk magunkba. erre a csávónak a videóban az volt az első mondata hogy "testnedvekkel érintkezni házasság előtt bűn" erre összenéztünk és olyan durván mindenki elkezdett röhögni hogy 5 percig nem tudtuk abbahagyni erre a tanár kikapcsolta a videót és csak gyilkos fejjel meredt ránk az óra hátramaradó részében mi pedig majd meg haltunk a röhögésben. szegény tanár azért rosszul eshetett neki így utólsg visszagondolva, de attól még k*rva vicces volt😂
2022. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Rufus válasza:
Egyszer 5.-6.-ban épp öltöztünk (fiú öltöző)és megy a szokásos baromkodás. Az történt, hogy sokan voltunk és kicsi volt az öltöző ezért néhányan a zuhanyzó részben öltöztek. Az egyik oszttálytársam az ajtó mögött öltözött mert máshol nem volt hely. A zuhanyzóbó egy agresszív eggyel felettünk járó ember ki akart jönni de nem vette észre, hogy az oszttársam ott van és amikor nem nyílt ki az ajtó teli erőből nekinyomta szegénynek.Erre az ajtó kiakadt a a zsanérjaiból és majdnem ráesett a gyerekre (egy pad ruhafogasa védte meg). Tök hangos volt eddig az öltözőben de erre olyan csönd lett... Azután próbálták visszatenni de nem sikerült. Ekkor benyit a tesitanárunk (ofő is egyben) hogy mi ez a nagy ricsaj. Aztán amúgy nem lett semmi, sőt még segített is visszarakni az ajtót. Az egész történetben az a legjobb, hogy amúgy én szoktam ott öltözni. :)
2022. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Rufus válasza:
Még van pár és majd írok is csak most már késő van. ;)
2022. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Rufus válasza:
De inkább megelőlegezek egy rövidebbet: alsóban egy oszttársam (fiú) megdobott egy másik oszttársamat (lány) a könyökénél egy betontömbbel.(Amúgy csak szaktanárit kapott) Utána szegény lány nem tudott írni 2 hétig és otthon gyógyulás után pótolhatott. Amikor készen volt behozta a amit pótolt minden tantárgyból és ledobta a fiú elé, hogy ennyit szenvedtem (volt vagy 40 cm -s kupac) és aztán rácsapott az ujjára vonalzóval a gyereknek.
2022. dec. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Rufus válasza:
Egyszer beszélgettem egy lánnyal (csak barátok vagyunk) és egyszercsak valami vicceset mondtam és elkezdett nevetni. Ekkor odajött egy oszttársam és a sor végére hívott aztán nagy keménykedve azt mondta ha elcsábítom a csaját akkor megver.(egyáltalán nem tudna megverni mert igaz, hogy vékony vagyok de gyors ő meg kicsit duci). Az a legviccesebb, hogy nem is voltak együtt csak a fiú szerelmes volt a lányba. (Az egész osztály tudta). Azt mondtam neki, hogy nem fogom miközben megpróbáltam nem röhögni.
2022. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rufus válasza:
Előző három válaszoló vagyok akkor 10-11/f voltam
2022. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!