Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy utasítsak vissza valakit,...

Hogy utasítsak vissza valakit, úgy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy már második hete chatelek egy fiúval, vagyis inkább férfival. Az egész különben nem "barátkozásnak" indult vagy ilyesmi, hanem egy bizonyos témáról osztottunk meg információkat, beszélgetünk. De most már mondhatjuk, hogy összebarátkoztunk. Viszont most már kezd udvarolgatni én meg nem akarok tőle semmit, tényleg aranyos meg kedvelem, de csak barátként, nem.... úgy. Szóval ti mit tennétek?

2022. máj. 25. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Meddig tudod ezt csinálni szerinted?

Te hogy reagálnál, ha a másik oldalon lennél?

Ha elodázol, kevésbé fog fájni neki?

Ha megbántódik, nem róla szól?

2022. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Ghostingold, manapság úgyis az a divat. Az érzéseivel meg abszolút nem kell törődni, a nők olyat nem szoktak. A pasik csak gépek, úgysincsenek érzéseik, nem igaz?
2022. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez két emberen múlik, amíg te azt mondod, hogy nincs kapcsolat addig nincs, ennyi, egyértelművé teheted, de ha vannak érzései úgy is próbálkozni fog, az a kérdés, hogy ettől működtök e.
2022. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj el neki egy fiktív emberről beszélni, aki megtetszett neked, akkor veszi a lapot, hogy ő nem jön be neked, külöben nem néznél másfele.


Írnám, hogy legyél vele őszinte, de nagyon kellemetlen tud lenni a kikosarazott félnek.


Engem kosaraztak már ki és hülyén éreztem magam. Sőt, olyan is volt, hogy egy nővel szorosabb viszonyunk volt és én kicsit közvetlen voltam vele, nem szerelmes voltam, csak ilyen a stíluson, ő pedig telefonban elmondta egyszer, hogy köztünk csak barátság van és ezt így is szeretné és nem szeretne szerelmi kapcsolatot velem. Az volt életem legkellemetlenebb beszélgetése.

2022. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Írnám, hogy legyél vele őszinte, de nagyon kellemetlen tud lenni a kikosarazott félnek."

Férfiként írom hogy nem kellemetlenebb mint amikor a férfi hónapokig a válaszod várja, hátha csak elfoglalt vagy satöbbi míg végül rádöbben hogy fölösleges reménykedni, mert úgy hagyták ott mint a kutya a gumit miután jól végezte dolgát.

Én, bár elismerem hogy vélhetően fájt volna, de sokkal többre értékeltem volna ha a lány telibe megmondja hogy bocsánat de semmi esélyem mert ő nem érez úgy, vagy csak nem ér rá, épp kapcsolatban van, akármi, de általában csak a "látta" vagy a "nem is olvasta" maradt nekem, aminél hidd el, kevés dolog fáj jobban, és kevés veszi el jobban a hited az emberekben.

2022. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem akarom ghostingolni, nem vagyok gyökér. Engem egyszer ghostingoltak, akkor sem értettem, hogy miért csinálja ezt valaki.
2022. máj. 25. 21:13
 7/12 anonim ***** válasza:

5, ez teljesen igaz, ezért is javasoltam, hogy írja inkább azt, hogy tetszik neki valaki.


Az tényleg rossz, ha ignorálják, de az is kellemetlen, ha kerek-perec visszautasítják, ezért jobb az aranyközépút.


Ha azt mondja, hogy tetszik neki valaki, a pasi max rosszul érzi magát, hogy ez nem jött össze, de nem érzi kellemetlenül magát, nem gondolja, hogy leégett a lány/nő előtt.

2022. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A 2. szerintem ironizált. Nem arra célzott, hogy te levegőnek nézed, hanem a maga módján arra utalt, hogy sok lány/nő csinál így és ne állj be a sorba.
2022. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj bele egy Szívek szállodája maratonba, és akkor nem lesz időd írni neki.
2022. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9

Inkább a halál 😆

2022. máj. 25. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!