Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan utasítsak vissza egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsak vissza egy lányt úgy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Én akarok barátnőt, úgy érzem hogy az nekem egy kötöttséget jelentene amit utálok én szabadszellemű vagyok nem bírnám ki hogy valaki magához "láncol" lehet hogy én is az igazira várok aki mellett ez nem zavarna.

Van egy csaj akivel rendszeresen beszélgetek facebookon találkozni elhívtam elöször visszautasította mert fél hogy szerelembe esik (gondoltam magamba ha ettöl tart akkor már késő) de a minap ö hívott el engem 2éve beszélgetek már vele ,nagyon jól megismertük már a csókolózásról is beszélgettünk . De a baj az nem tudnám öt szeretni igazán, inkább olyan ő nekem mint egy második lánytestvérem .nem tudom hogyan utasítsam vissza hogy ne bántsam meg őt.



2015. máj. 15. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
"Meleg vagyok."
2015. máj. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"Bocsi de nem"

Ennyire egyszerű és én ezen meg se sértődnék

2015. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
legyünk barátok !
2015. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Mond azt,hogy van barátnőd
2015. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
Mondd azt, hogy szerelmes vagy valakibe, megdönthetetlen érv.
2015. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#1 -ha azt mondanám hazudnák neki és még kínos is lenne

#2 -ennyi érzelgős beszélgetés után hogy a lány kitárta felém a szívét a bocsi de nem kevés lenne

2015. máj. 15. 17:31
 7/15 A kérdező kommentje:
jó ötlet azt mondom neki hogy szerelmes vagyok valakibe tényleg ez eszembe se jutott
2015. máj. 15. 17:34
 8/15 A kérdező kommentje:

baj lessz ha megkérdezi kibe, meg akar gyözödni rola hogy igaz . Egyszer azt irtam neki hogy szeretem mert megirta hogy

ö igen minél elöbb válaszolnom kell neki. ha most azt irom szerelmes vagyok valakibe biztosan megbántom és hazugnak fog tartani

2015. máj. 15. 17:41
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki az igazat, hogy te inkább inkább testvéredként szereted és fura lenne a "húgoddal"/"nővéreddel" párkapcsolatban élni. Meg te nem szeretnél még egyelőre barátnőt. Egyszer úgyis meg kellesz tudnia az igazságot. Meg fogja érteni gondolom és továbbra is beszélgethettek végre úgy, hogy nincs az, hogy akkor most mi is van köztetek? :)
2015. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
szerintem is ez lessz a legjobb megoldás. majd megirom nektek mit válaszol rá
2015. máj. 15. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!