Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok kisgyerekes szülő miért...

Sok kisgyerekes szülő miért hiszi, hogy övé a világ csak azért, mert gyereke van?

Figyelt kérdés

Természetesen tisztelet a kivételnek, nyilván nem minden szülő ilyen, de sajnos nagyon sok ilyet tapasztaltam már.


Például:

Sétál velem szemben a járdán, tolja a babakocsit, fél centit nem menne arrébb, elvárja, hogy lesétáljak a járdáról az útra (elég széles volt a járda, hogy elférjünk, de ő középen ment, meg se moccant egy kicsit sem)


Vagy egy másik példa:

Állatkertben voltunk, a wc-nél álltunk sorban, erre jön egy anyuka a kisgyerekével, mindenki elé betolakodik mondván "jaj mi csak kezet akarunk mosni"... na most oké, ők csak kezet mosnak, de emiatt ugyanúgy nem haladt a sor, hiszen amíg ők bent voltak, más nem tudott bemenni, tehát ugyanúgy várni kellett, mintha pisilni ment volna. Nem értettem miért tolakodik előre.


Biztos vagyok benne, hogy ti is találkoztatok már hasonlóval, akár tömegközlekedésen, strandon, étteremben, bárhol. Miért lesznek ilyenek a szülők, csak azért, mert gyerekkel vannak? Mégegyszer kiemelném, tudom, nem minden szülő ilyen, nem akarok általánosítani, csak feltűnően sok ilyen bunkó szülőt láttam már.


2022. máj. 27. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Mégy tovább mellette, megfeszíted a vállad és fellököd. Ha beugat akkor visszaszólsz, hogy nem kéne elfoglalni az egész járdát és azt várni hogy átrepüljenek felette. Én ezt szoktam csinálni, a fiatal tinikkel is akik egymás mellett mennek mint a barmok, letúrva mindenkit a járdáról.


Amúgy meg az az ok, hogy az egész kormány őket támogatja. Csak a családok, csok királyok számítanak. Aki nem szülő, az nem ember. Jó hogy elbízzák magukat.

2022. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Megállsz - úgy, hogy elférjen melletted - "gondterhelt arccal a telefonodba mélyedve" - így kikényszerítve, hogy elférjen melletted. Szólni sem kell hozzá, mégis eléred azt a célt, hogy észrevegye, milyen szinten neveletlen!

Következetesen tojom le az ilyen szinte tudatlan, erőszakos barmokat!

2022. máj. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

A kutyások rosszabbak, azokból két típus van.

Az egyik, aki sétál a 4 méter széles járda egyik szélén, a kutya (jellemzően ilyen panelban nevelkedett, töpszli korcs) a másik szélén, köztük a póráz, én pedig megyek arra biciklivel, és gondolkodhatok, hogy rácsöngessek, vagy menjek keresztül a pórázon?

A másik, aki megy hátul (sok esetben a telefonjába mélyedve), 5 méterrel előtte a kutya, és simán engedi, hogy kiszaladjon a bicikliútra. És ha arra teker egy gyorsabb bringás, akkor mivan? Végignézi ahogy átteker a kutyán?

2022. máj. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, ha már itt tartunk, a biciklisek meg még ezeknél is rosszabbak.
2022. máj. 27. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

Ja! Elképzelhetetlen irányokból, öntörvényűen, senkire sem tekintettel, agresszívan és a szándékot gondosan titkolva, - mert akkor kisebb lenne az esély, hogy matricaként lehessen megcsodálni őket egy kamion szélvédőjén...

Köz és önveszélyes bohócok, - akik csak a jogaikat (sem) ismerik, de a kötelezettségeikről, betartandó szabályokról füstjük nincs!

Engem nem zavar, hogy esténként a kies egy környéken felkutatható legnagyobb szmogban edzik a tüdejüket! :D

Előre a rákos megbetegedésekért alapítvány! :D

2022. máj. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Viccelsz, kérdező?

Ő egy biológiai csodát hajtott végre, - amiért mindenkinek csúsznia-másznia kell előtte!... :DDD

2022. máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én teljesen értem, amit mondasz, kérdező. Engem is nagyon idegesít. Szerintem úgy érzik, hogy ettől jó szülők, hogy bármit megtesznek a gyerekükért, leszarnak mindent és mindenki mást.
2022. jún. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!