Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt nyernél a lottón...

Mennyi pénzt nyernél a lottón legszívesebben?

Figyelt kérdés

Én kb. 1 éve játszom ötöslottót és néha Eurojackpotot, ötöslöttón már többször nyertem, kétszer volt hármas találatom, illetve párszor kettes. Eurojackpot-on nem nyertem semmit még.


Elgondolkodtam, hogy mi lenne, ha megnyerném mondjuk az ötöslottó főnyereményét, nem tudom hogy az én életemnek ez mennyire tenne jót. Például van már egy diplomám, és a jövőben szeretnék még egyet szerezni, egy teljesen más területről, és majd külföldön dolgozni utána. Nos, ha megnyerném a főnyereményt, valószínűleg ez a cél már nem hinném hogy továbbra is reális lenne, egyszerűen nem lenne kedvem hozzá.

De ha csak 50 milliót nyernék mondjuk, ez a cél továbbra is lehetséges lenne.


Ha nagyon sok pénzt nyernétek, annyit amennyivel életetek végéig megélnétek (legalább 500 millió mondjuk, ugye be lehet fektetni, és kamatozna is, úgy értve), ti mihez kezdenétek, a ti életeteknek jót tenne -e, úgy őszintén?


2022. máj. 28. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
A lehető legmagasabb nyereményt. De bármennyinek nagyon örülnék. Én nem félnék át venni 4 milliárdot sem. Dolgozni se kéne többet legalább.
2022. máj. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Szeretném azt hinni, hogy vagyok annyira stabil mentálisan, hogy az életem jó irányba változna egy nagy lottónyereménytől, de nem tudhatom - ez csak élesben derülhetne ki.

Viszont nem érzem úgy, hogy lenne egy olyan választóvonal, ami alatt szívesebben nyernék, mint fölötte; minél többet akarnék nyerni, ha már nyerek.

2022. máj. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Hát, legalább másfél milliárd forint, ami tényleg jó összeg. Persze, hogy jót tenne. Én azt csinálnám, hogy vennék egy szép házat, (újépítésűt), megszeretném a jogsit, vennék egy Porsche Panamamerat és egy Lamborghinit, aztán buliznék néha, élném a királyi életemet, szarnék mindenre, hisz tele lennék pénzzel.
2022. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Megszerezném*
2022. máj. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3

Igen, én is pont ezt csinálnám.

2022. máj. 28. 10:43
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Az összeset. 😁 Ha nyernék először nyilván felmondanék, bár amilyen jó szívem van, ha közel van az én turnusom (2 hetes intervallumokban dolgozunk) azt még ledolgoznám, ne csesszek ki a kolleganővel.megszabnék magamnak egy kis százalékot amit elkölthetek a nyaralásomon és elmennék egy nyugodt helyre a párommal, a hegyekbe egy viskóba, vagy egy elhagyatottabb tengerpartszakaszra és alaposan átgondolnánk mi legyen. Egyébként engem nem különösebben foglalkoztatnak a materiális dolgok, így egy házon kívül nem nagyon van olyasmi amit hú de szeretnék. A hobbijaimat ugyanúgy folytatnám, csak a varráshoz már bármilyen anyagot megvehetnék, a festésben pedig biztos rápróbálnék az olajra, ami most nekem túl drága. Az is biztos hogy létre hoznánk egy nyuszi menhelyet akár karöltve a jelenlegi nyuszimentéssel ami instant boldogság 😁 nincsenek nagy igényeim 😊 attól sokkal jobban félek a párom hogy viselné a dolgot. Ő borzasztóan telhetetlen és félő vérszemet kapna
2022. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az összeset
2022. máj. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

Nincs nagy vágyam ilyen téren, úgy is milliárdos leszek.

Játékban max pár százezret, milliók szerintem már nem tetszenének.

2022. máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
78%
Nekem egy ház ára elég lenne. Persze örülnék nagyobb nyereménynek de már azzal hatalmasat jutnék előre, ha kb. 40 milliót nyernék.
2022. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Én 6os lottozok, ha megnyernem keresnek egy nagyon csinos lányt utitarsnak elutaznek a Bahamakra vagy a Maldív szigetekre vele

Ha a csajszi jofej lenne akkor lehetne a barátnőm vagy a sugarbabym

Utána ha hazajönnek a pénzem nem tenném be a bankba vennék 1-2ingatlant aztán élvezném az életet!

2022. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!