Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent számodra a siker?

Mit jelent számodra a siker?

Figyelt kérdés

Te hogyan jellemeznéd az "úgynevezett" siker útját? "

Hol tartasz jelenleg rajta és merre haladsz?

Mit gondolsz, minden embernek van valamilyen egyéni sikere?


2022. máj. 28. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
"A siker sukár!"
2022. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
A siker nekem a vagyont jelenti. Minél több pénzed, vagyontárgyad van, annál sikeresebb vagy. Az ehhez vezető úton sehol sem járok, szerintem meg sem találtam az utat. De vannak bőven emberek, akik semmilyen sikert nem érnek el, semmijük sincs.
2022. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Amikor délután tudok venni 6 liter bort. Az a siker.
2022. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Punci, sok punci.
2022. máj. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Még semmit.
2022. máj. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jön-megy, nem egy tartós folyamat.
2022. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek zöldet adtam, annak ellenére, hogy voltak akik nem vették komolyan. :/.

A többieknek nagyon szépen köszönöm.

2022. máj. 28. 22:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Van,akinek ez az.

Nem feltétlenül kell lepontozni,jelenleg ott tart még mindig,hogy ez a legfontosabb.



A siker azt hiszem,hogy minden területen elérni azt,hogy gyorsabb iramban fejlődj.

Mert ha a tempó nő,akkor hamarabb eléred a dolgokat,nem kell több időt foglalkoznod ugyanazzal.(mint amennyit kell)

A 4.-es válasza se hülyeség.

Csak ő neki ez cél,és gondolom úgy jobb lenne,hogy ő olyan minőségű ember legyen,hogy ne 10-ből 9 hanem 10-ből max 3-4 mondjon nemet.

Csak ő ezt nem így fejezte ki.

Bár szerintem is csak rávágta a választ.


Az alkoholistának pedig értelemszerűen alkoholista fejjel kell gondolkodni,neki ez egy rosszirányú célja.

2022. máj. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Milyen területen?

Szakmailag nyilván könnyű megfogalmazni. Jól elvégzett feladatok, amik nem csak a napi minimumot jelentik, hanem nagyobb léptékben gondolkozva is jelentősek, ezért több fizetés, előrelépés karrierben stb stb.

Aminek következménye a több fizetés, nagyobb anyagi jólét stb.

Magánélet területén meg inkább hagyjuk

2022. máj. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ki mit tekint sikernek. Van aki a saját céljai elérésével méri a sikereket, más külső mércéket talál magának. Szerintem másoknak megfelelni, velük versenyezni értelmetlen. Én a boldogságot tartom a siker legjobb mércéjének. Persze amikor keményen dolgozni kell a jövőbeli még nagyobb siker/boldogság érdekében, akkor épp nem annyira boldog az ember. Tudni kell rangsorolni, perspektívába helyezni a dolgokat es tervezni is.


Az ókori bölcs, Seneca a boldogságról írt gondolatai szerintem a siker témájában is ugyanolyan hasznosak. Szerinte a boldogság kulcsa, hogy harmóniában legyenek a vágyaid, törekvéseid a lehetőségeiddel és az adottságaiddal. Ha tudsz örülni neki és beérni azzal, amid van és nem akarsz mindig többet és többet olyat, amid nincs és el sem tudod érni, akkor boldogan élsz. A boldogtalanság általában abból fakad, hogy az ember nem éri be azzal, amije van, mindig mást és egyre többet akar. Azért boldogtalan, mert valami másra vágyik és amikor megszerzi, általában az is csak rövid ideig boldogítja, mert akkor megint valami másra kezd vágyakozni.


Én igyekszem e szerint az elv szerint élni az életem. Amire valóban szükségem van, azt igyekszem elérni és többnyire sikerülni szokott. Amit nem tudok elérni, az vagy elfogadom, vagy próbálom megtalálni a módját, hogyan tudnám elérni.

Vannak, akik irigylésre méltónak tartják a sikereimet, mások meg nem. Engem meg egyik tábor sem érdekel, mert én elégedett vagyok azzal, ahol tartok és ahogyan élek. Számomra megfelelő, másoknak meg semmi köze az életemhez.

2022. szept. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!