Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a sikered titka? Számodra...

Mi a sikered titka? Számodra mi a siker?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi ki hogyna látja ilyen szempontból a világot,és mimyen tulajdonságok kellettek ahhoz,hogy ezt el is érje?

Alapvetően mindenki sikeres valahol,az élete valamelyik területén, ebben talán biztos vagyok


2020. febr. 28. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Aki egy arra érdemes célt folyamatosan megvalósít vagy megvalósított.
2020. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem siker az, hogy megoldottam azt, hogy otthonról dolgozhassak, ne kelljen munkahelyre bejárni. Az nekem nagyon lélekölő volt.


Ezentúl siker az, hogy folyamatosan fejlődöm, és a számomra fontos területeken már alig van, aki újat tud mondani. További siker lesz, ha a gyakorlatba is át tudom ültetni a tanultakat.


A siker titka - szerintem - a fejlődést befogadó és elfogadó mentalitás, valamint az önbecsülés felépítése, és a helyes önkép kialakítása. Ezek együtt nagyon erős alapot adnak szinte bármire, bármilyen területen.

2020. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A sikerem titka, hogy nem szégyellek másoktól tanulni, és beismerem a hibáimat, hiányosságaimat, amiken ha lehet, változtatok.


A siker pedig számomra az, mikor meg tudok valósítani olyan dolgokat, amiket szeretnék. Persze ez nem azt jelenti, hogy minden mást sikertelenségnek könyvelek el, hisz például bármennyire is szeretnék pilóta lenni, tudom, hogy alkalmatlan vagyok rá, és az is maradok.

2020. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az, ha sikerülne felépítenem egy semmi extra, de stabil szoftverfejlesztői karriert. Továbbá találnék egy férfit, aki elfogadja a különcségeimet, pl azt, hogy nem szeretnék gyereket. Ha végre talpraállnék anyagilag. Ha a testi egészségem nem romlana tovább.

Több nem is kell, illetőleg kertesház.



Az elsőre van esély akkor, ha nem dől be a világgazdaság, a többitől annyira állok, mint Makó Jeruzsálemtől.


Egyébként is azokat irigylem, akiknek stabil az anyagi hátterük, normális a kapcsolatuk, elfogadható az egészségi állapotuk és nem gyűlölik a munkájukat.

2020. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak a munkámban vagyok sikeres, sajnos semmi másban. Ehhez a sikerhez csak szorgalom, odafigyelés, precizitás, a szabályok betartása, tisztelete kellett. És mivel alapból precíz, szabálykövető és szorgalmas nő vagyok (a munkában szorgalmas, másban nemigen), ilyen a természetem, ezért semmit sem kellett tennem azért, hogy sikeres legyek, nem igényelt extra erőfeszítést.
2020. febr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!