Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A hirtelen időjárás változás...

A hirtelen időjárás változás miatt fázhatnak ennyire emberek?

Figyelt kérdés
Itt Somogyban 12 13 fok van ,most épp nem esik az eső. Ahogy rendezgetem a virágokat látom hogy jópár huszon harminc éves nő prémes pufis kabátban járkál az utcán. Idős emberek vérkeringése rosszabb,de a fiataloké is.

2022. máj. 29. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Aki fázik az menjen afrikába. én 10-15 fokban érzem a legjobban magam, póló+rövidnadrágban vagyok ilyenkor is
2022. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Semmi köze az időjáráshoz. Pufi dzsekiben a b***zik meg a cigányok járnak.
2022. máj. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2# Te el vagy tévedve.


Kérdező, a hőérzet nagyon sok mindentől függ.

Lehet hogy indokolt nálatok a téli kabát viselése, főleg ha lóg az eső lába és sötétszürke, hűvös, szeles

2022. máj. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Majd a hétvégi 32 fokban felmelegszenek.
2022. máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7%

Te most viccelsz?

Nyár elején téli kabát? 🤣

2022. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Hiába van nyár eleje, ha 12-13 fok van. A hideg az hideg akkor is ha nyár közepén van. Plusz fúj a szél ezerrel ami a hőérzetet csökkenti.
2022. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

Mi közöd a vérkeringésükhöz, meg ahhoz miben vannak?

Nyilván azért vesznek fel kabátot, hogy neked legyen min elmélkedned. Én is fázok hosszú ujjú felsőben meg farmerdzsekiben, mert fuj a szél is, visszaesett a hőmérséklet. Nekem fonntosabb, hogy ne fázzak meg, mint hogy melyik birka mit gondol.

2022. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!