Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a mai...

Miért van az, hogy a mai fiatalok sokkal idősebbnek néznek ki mint amennyik valójában?

Figyelt kérdés

Pl itt van ez a csaj, tuti nem találjátok ki a kinézete és a "teste" alapján, hogy hány éves


[link]


2022. máj. 30. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Mert ki van sminkelve, és már simán lehet nagy melle egy 14-15 évesnek.

Ráadásul ez a mai fiatalok tiktokoznak, instáznak. Nemhogy a Magyar Hírlapot olvasnák. Bezzeg régen ilyen nem volt!!

2022. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A mai fiatalok? Láttál te már képet a 100 évvel ezelőtti időszakból az akkori fiatalokról? 20 éves kor körül simán dupla annyinak néztek ki :D
2022. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom. Én 25 vagyok de átlagban 17-19 közöttire szoktak tippelni
2022. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Nagymamám 25 évesen úgy nézett ki, mintha 55 lenne.
2022. máj. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem az életmód is számít. Simán huszonévesek leszült 30 felettinek néznek ki.

Van amelyiknek olyan kiélt feje van, stressz, gondok, cigi, italozás miatt is. Sok mindent meg is élnek gondolom, ezt tükrözi a külsejük.

A belső külsővé válik.....

2022. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
3x leszült 30 fölöttiként van, hogy a dohányboltban személyit kell mutogatnom...
2022. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

A MAI fiatalok?!


Megvan apai nagymamám és nagypapám érettségi tablója. Háááát... Minimum 30-nak kinéznek rajta. A fiúk esetén még azt se mondhatod, hogy az akkori sajátos hajviselet miatt.

2022. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6os,elhiszem.

A leszult kinézet az átlag.

Nem az az átlag hogy szült és egyben van a teste.

Én azért tudok így nyilatkozni róluk mert én is úgy voltam mint te. 32 voltam amikor még elkértkék a személyimet.

Bár én látom magamon pl homlokránc, be kell húznom a hasamat, de az összkép azt mondják fiatalos. Hát ez van, ez a 40. Örülj neki te is, ez egy genetikai ajándék.

De nem csak a mai fiatalok néznek ki idősebbnek, régen is voltak úgynevezett koravén emberek. Van akinek alig van haja huszonévesen (pasi).

2022. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!