Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem gyerekes az, ha valaki...

Nem gyerekes az, ha valaki státusz mániás?

Figyelt kérdés

Úgyértem, hogy nem azért tanult valamit, mert élvezte, hanem inkább szenvedett vele és a magas társadalmi státusz hajtotta. Azért dolgozik sokat, azért hajszolja magát, mert nagyon megakar felelni.

Ennek a státusz mániának lelki okai vannak, sokat bántották gyerekként?


2022. máj. 31. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De, abszolút az és én is ilyen vagyok sajnos. És a levezetésed is helytálló.
2022. máj. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%

Ha nem tanult volna és nem érte volna el a státuszt, akkor meg az lenne a baj, hogy lusta disznó, megérdemli. Egyeseknek muszáj mindenbe belekötni.

Egy idealis világban mindenki azt csinálná, amit szeret. De ez nem egy ideális világ. Az embereknek problémáik vannak.

2022. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg lehet közelíteni úgy, hogy ez nem jó dolog (bizonyos szintig de), de nem hinném, hogy a gyerekes a jó szó rá
2022. máj. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége nem az élvezet miatt tanul egyébként. :( Nem gáz, sokszor a biztosabb megélhetés feltétele a piacképes diploma. Nem minden esetben persze, szakmával is lehet jól keresni, de akkor is keresett szakma kell.
2022. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!