Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen sok az idióta?

Miért ilyen sok az idióta?

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon kerültem kontaktba emberekkel, szépen megvoltam a saját kis világomban, amit elképzeltem hogy azért az emberek többsége nem akarja átvágni a másikat. Mióta hirdetek pár dolgot neten, és megadtam a telefonszámom, már számtalan ember hívott, és a 90%-uk vagy idióta vagy pofátlan volt...


Tudom hogy a magyarok szeretnek alkudozni,de azért az túlzás mikor rögtön olyat ír hogy cseréljem el vele egy sz@rra, ami töredékét sem ér vagy kapásból lecsípi az egyharmadát hogy akkor már indul is érte...


Valaki el sem köszön telefonban, tiszta gáz volt hogy még beszélnék tovább és lerakja. Tiltottam is. Másokkal leegyeztetünk egy időpontot vagy szimplán azt hogy ő erre érdekelt, aztán lekopnak... Mi a fene baj van az emberekkel, nincsenek megtanítva a kommunikációra? Sokszor olyan butaságokat kérdeznek hogy fogom a fejem. Nyilvánvaló dolgokra kérdeznek rá; pl ez most akkor tényleg szürke? Vagy; ez olyan sima? - mondom mit ért azon hogy sima? "Hát tudod olyan átlagos? Hát b+ látod a képen milyen színű, vagy ezek csak provokálásból hívnak?


Üzenetben sem jobb a helyzet. Minden le van írva, A-tól Z-ig érthetően, erre megkérdezi az árát és hogy ez mi. Visszaírom, hogy minden adat ott található a szövegben, ki is másoltam neki ugyanazt (fél oldalnyi szöveg) látta és ennyi, nem ír vissza, legalább annyit hogy köszönöm.


Volt olyan amit ingyen elvihetőként raktam fel, és felhívtak hogy nem-e tudnám elvinni házhoz ingyen... (200km-rel arrébb) Pofám leszakad. Aztán felháborodott hogy erre nincs kapacitásom.


Az idősek meg nem tudnak fogalmazni, azt sem értem, mit kérdeznek, azt is csupa nagybetűvel... Jó valamin csak derülök, hogy "na ez vicces volt" de a legtöbb felháborító, főleg hogy sokan unalmukban írnak csak.


Ez csak a magyarok tulajdonsága vagy számoljak úgy hogy ha adás-vételről van szó akkor az emberek megbutulnak?


2022. máj. 31. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem magyar sajátosság, világi trend hogy a hülyék tömegelnek mindenhol.
2022. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Ne aggódj, mások szemében meg te vagy idióta, ez oda-vissza dolog.
2022. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát, biztos hogy néhányan engem néztek köcsögnek. Főleg hogy nem viszem a seggük alá az ingyen árut. Vagy még én fizessek ha adok valami, ez fog jönni legközelebb. :D
2022. máj. 31. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!