Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen termékeket használnak...

Milyen termékeket használnak azok, akiknek elképesztően jó illatuk van?:) Mármint olyan visszajelzéseket kapnak.

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy pl. amikor elsétál, vagy valahol esetleg leül melléd valaki, és olyan kellemes, friss, tisztaság- vagy púder illatot áraszt.:)


Főleg női válaszoknak örülnék.:)


Régebben használtam pl. egy Amway-es izzadásgátló sprayt.., akkor sokan megjegyezték, hogy milyen jó illatom van.

De ma már nem használok dezodorokat. Illetve testápolót sem nagyon szoktam (szerintem nem túl egészségesek).


Aki kapott már olyen megjegyzéseket, hogy milyen kellemes illata van.., miket használ?


28N



2022. jún. 2. 18:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Na erre kíváncsi vagyok.
2022. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Nekem van egy citromos szárazsamponom. Got2eb, Schwarzkopf a márkája, de asszem Mo.-on nem lehet pont ezt a citromillatút kapni. De bármilyen más citromos illatú frissnek, tisztának hat.

A narancsillatúakat kerüld, azok hányásszagúak.

2022. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
*Got2b
2022. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
3%
Fürődnek.
2022. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
7%
Fingspray.
2022. jún. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)


1x nekem is egy sampon használata hozott olyan pozitív visszajelzéseket, hogy nagyon jó az illatom: kókuszos sampon volt.


Egyébként most egy Yves Rocher-es, narancsvirág illatú testpermetet használok néha, amire szintén azt mondják, nagyon kellemes (de nem gazdaságos sajnos, & nem is túlzottan természetes az összetevők bázisa).


Egy korábbi lakótársammal volt olyan tapasztalatom, hogy folyamatosan nagyon kellemes,tisztaság illata volt. Pedig nagyon spórolós típus.:) Azt hiszem, Avonos termékeket használt..

De tényleg fogalmam sincs, hogy aki folyton jó illatú, vajon mit használ (a testápolózásra tippelek).

2022. jún. 2. 18:28
 7/20 A kérdező kommentje:
4-es, 5-ös.., azon túl.. 😃
2022. jún. 2. 18:28
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy mosószer, vagy öblítőszer lehet, vagy testápoló, vagy parfüm. Nekem legalábbis sampon, szappan, tusfürdő, hajkondícionáló illata sosem marad meg a bőrömön/hajamon.
2022. jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Na Zöldike eddig volt hihető.. Azonos terméket használ de spórolós...
2022. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Akkor marad a kísérletezés.:)


Nem tudom, hogy mennyibe kerülnek az Avon termékei. Élelmiszereken spórolt a lakótársam. Lehetséges, hogy tisztálkodási szereken nem.., nem tudom.


Mindenesetre nem érdekelnek a negatív megjegyzések, & fikázások. A kérdés azokhoz szól, akiknek van a témában pozitív tapasztalatuk, & szívesen megosztanák.🌞

2022. jún. 2. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!