Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen termékeket használnak...

Milyen termékeket használnak azok, akiknek elképesztően jó illatuk van?:) Mármint olyan visszajelzéseket kapnak.

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy pl. amikor elsétál, vagy valahol esetleg leül melléd valaki, és olyan kellemes, friss, tisztaság- vagy púder illatot áraszt.:)


Főleg női válaszoknak örülnék.:)


Régebben használtam pl. egy Amway-es izzadásgátló sprayt.., akkor sokan megjegyezték, hogy milyen jó illatom van.

De ma már nem használok dezodorokat. Illetve testápolót sem nagyon szoktam (szerintem nem túl egészségesek).


Aki kapott már olyen megjegyzéseket, hogy milyen kellemes illata van.., miket használ?


28N



2022. jún. 2. 18:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Természetes illóolajakat, én is néha szoktam használni, és kaptam már hasonló visszajelzéseket.

De nem a boltban kapható mindenféle kétes olajra gondolok...

2022. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó minőségű EDP parfüm illata egy teljes napig kitart. Ami pedig “parfum” , az pláne lerobbanthatatlan, azokból egy kis tűnyi is elég egész napra.

Évek óta csak jó minőségű parfümre vagyok hajlandó pénzt kiadni. A niche és luxusmárkás illatok között nagyon jókat talál az ember.

Igen, ezek valóban drágábbak, de mivel jóval töményebbek és jóval minőségibbek, mint egy “Avonlötyi”, kevesebb is kell belőle, sokkal tovább kitart, így gazdaságosabb.

Inkább megvennék magamnak egyetlenegy parfümöt, ami tökéletesen illik hozzám, tartós a bőrömön, mint hogy összevásárolgassak egy szekérderéknyi filléres illatot, amik baromi gyorsan elillannak, és nem is annyira kifinomultak szerkezetileg.

A “hajlataim” mellett (csukló, könyök belső oldala) általában a ruhámra, a kabátomra is fújok, így egész nap érzem, bármerre megyek, és mások is megjegyzik, mennyire jó illatom van.

2022. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%
Ja, persze, amit az előző ír! Az illatokat mindig a ruhára kell fújni, ez legalábbis az én meglátásom. Nekem még drága parfümöm nem volt, de az olcsó löttyök is kitartanak ruhán! Bőrön nem, de ruhán igen. Lehet, hogy akiket jó illatúnak érzel, és folyamatosan, egész nap, azok is a ruhájukat illatosították be valójában. És az olcsóbbak között is vannak jó illatúak.
2022. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%

Estee Lauder pleasures, Dolce Gabbana Light blue, Thierry Mugler Angel, Moschino I love love, Beckham Signature story for her

Ezek parfümök.

Illetve a lush forgalmaz csokis masszázstömböt, pici szív alakú.

Valamit régebben volt valami professzionális fodrász márka, volt egy hab állagú wax a palettáján.

Ja és régen lehetett kapni egy lanosan med nevű dezodort,az is ilyen volt.

Nekem ezek a termékek voltak, amikre nagyon gyakran kaptam, hogy de jó illatom van.

A parfümökre többször mondták munkahelyen, hogy ahogy belépnek az irodába, tudni hogy épp dolgozom e.

Erre mondjuk egyből arra gondoltam, hogy bakker, lehet hogy mindenki rosszul van a pacsuliszagtól?

De azt mondták, hogy kellemes, nem tolakodó.

Na,ezt mondjuk udvariasságból is mondhatja bárki.

2022. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tippeket!:)


Ötletes a ruhára fújni az parfümöt.


Szerintem is kedvezőbb jó minőségű terméket választani.Tudom, nem ez a legfontosabb téma az életben. 😃 De minden apróság hozzájárulás lehet ahhoz, hogy kellemesebben teljenek a mindennapok, esetleg pozitív tapasztalatokkal az illatok kapcsán is.

2022. jún. 2. 19:38
 16/20 anonim ***** válasza:

Avon Summer White Sunset parfümöt használok hosszú évek óta. Egy 1500 ft-os parfümről beszélünk kB de sok évvel ezelőtt a gyárban is ahol dolgoztam még a vezetők is megállítottak mi ez az illat 😅

A mai napig is így van

És nem hiszik el hogy egy sima avonos parfüm 😅

2022. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

16-os, köszönöm! 😃


Hehe, akkor valóban nem érdemes általánosítani, hogy csak a magas árszínvonalú termékek lehetnek hatásosak. Bár szerintem többségében azért így van.


Örülök, hogy bevált az az illat!=)

2022. jún. 2. 21:23
 18/20 anonim ***** válasza:

Női, Adidas Climacool dezodort használok évek óta és a mai napig rendszeresen pozitív megjegyzéseket kapok, hogy milyen jó, kellemes illatom van.

Sajnos izzadósabb vagyok, így muszáj olyan deo-t választanom, aminek erősebb, de kellemes illata van, valamint kicsit visszább fogja magát, az izzadást. Mellé nem is kell semmilyen parfüm.


Valamint, Hask márkájú, keratinos sampont használok, szintén pár éve, és a hajam illatát is dicsérték páran. Hihetetlenül válogatós hajam van (erősen hullámos/göndör), így elég nehezen találtam olyant, ami kellően jól bánik a hajammal, de megérte, az illata viszont egy hatalmas bónusz 😁


Mindkettő termék magasabb árkategóriájú, viszont nem tervezem őket lecserélni a közeljövőben.

2022. jún. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ez nem adott termék kérdése, hanem azé, hogy melyik termék milyen kölcsönhatásba lép az adott illető bőrével / hajával, ill. alapvető genetika + étkezési szokások kombó. Én eddig főleg édesebb ill. félig virágos, félig gyümölcsös, kifejezetten friss illatú parfümökre kaptam pozitív visszajelzéseket idegenektől, ill. távolabbi ismerősöktől.
2022. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

18-as: Köszi szépen az infót!:) Szuper, hogy megtaláltad, ami hozzád leginkább passzol,& amik segítségével sokkal frissebbnek érezheted magad!


19-es: Igen, ezek nagy mértékben számítanak.:)

Azért kérdezgettem konkrét termékekről, mert ezek egy viszonyítási alapot adhatnak, amik segítségével ki tudjuk kísérletezni, hogy nekünk mi működik.

2022. jún. 7. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!