Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok anyuka miért viszi a...

Sok anyuka miért viszi a kisgyerekét a kondiparkba játszani mintha az is játszótér lenne?

Figyelt kérdés

Az persze nem érdekli, hogy te csinálnál egy gyakorlatot, de a hülyegyerek elfoglalja és az sem számít, hogy a játszótér 10 percre van.

Ha szólok még neki áll feljebb.

Tapasztaltatok ilyet?

Be sem engednék gyerekkel senkit csak sajnos az itteni kondipark kerítés nélküli bár nem is értem eleve a szülő miért ekkora sügér és hogy nem veszi észre magát.



2022. jún. 3. 14:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Mert vele van az erő! Lüke átállt a sötét oldalra!
2022. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Miert ne? A gyereket érdekli, érdekesebb, mint a játszótér, tiltani pedig nem tiltja semmi, így semmi jogod szólni érte, hogy ott vannak. Ha nem tetszik, akkor lehet menni konditerembe, ott nem lesznek gyerekek
2022. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Feltételezem fogalmuk sincs hol vannak és azt hiszik játszótér. Vagy csak simán bunkók. Én nem szoktam zavartatni magam, elkezdek tolódzkodni közvetlenül a gyerkőc mellett és általában elvonulnak. A húzódzkodóra pedig úgyse tudnak felmászni.
2022. jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Mert suttyó!
2022. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
#2 ezeknek a parkoknak van szabályzata, hogy pl. 140cm alatti személy, gyerek stb. nem is használhatja, illetve hogy rendeltetésszerűen kell használni az elemeket. Nem játszótér.
2022. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

5!


Valoban? Még nem láttam ilyet kiirva sehol....Ha így van, akkor valóban szólni kell és megmutatni, hogy ez a szabály.

2022. jún. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet érdekesebb mint a játszótér, de ha a gyereket véletlenül megüti/rúgja egy épp gyakorlatozó ember mert nem vette észre hogy mögötte a gyerek vagy csak hirtelen oda fut akkor meg még a szülőnek fog feljebb állni.
2022. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Semmi ilyen tábla nincs kirakva, mint amiről 5-ös írt. Ha esetleg egy nagy könyvben valahol a városházán le van ez írva, az pedig nemhogy senkit nem érdekel, de nem is tud róla az átlagember.
2022. jún. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig akármelyik kondiparkban voltam, volt kiírva ilyen.
2022. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
Kondizol, tehát kb izmos vagy és betojsz egy hülyegyerektől meg a pichogó anyjától? Hát én nem vagyok izmos, nem is sportolok, nő is vagyok, de ilyen esetben úgy elküldeném a vérbe, hogy még egy hét múlva is bőgnének mind a ketten, és még akkor is a gyereknevelés rejtelmeit magyaráznám nekik üvöltve, amikor már rég hazaértek. Úgy megaláznám, hogy többet szólni nem merne senkinek.
2022. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!