Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon gyorsan kidob mindenki...

Nagyon gyorsan kidob mindenki a kukába. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Szóval akivel elkezdek ismerkedni gyorsan rájön hogy nincs rám szüksége és elfordul tőlem. Elég negatív személyiség vagyok. Meg bűnbánatos, magányos. De próbálok kedves lenni a másikkal
2022. jún. 5. 06:49
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
65%

Senki nem akar àllandó panaszkodàst hallgatni, főleg nem ismerkedés soràn.


Kezdj a dologgal valamit, szakorvos, valós okok feltàràsa, megszüntetése kérdéskörben.

2022. jún. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
A negatív hozzáálláson igyekezz változtatni, mert "Minden rosszban van valami jó".
2022. jún. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Te magad adtad meg a magyarázatot: negatív személyiség van. A "bűnbánatos" helyett gondolom "búbánatosat" akartál írni.


Ilyen emberrel miért akarna bárki is ismerkedni? Eret vágnak a közeledben... Mindenki pozitív élményekre és jó behatásokra vágyik, nem toxikus személyekre, akik az életkedvet is kiszívják belőlük.

2022. jún. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Búbánatost akartam tényleg csak átírta
2022. jún. 5. 08:09
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

"Elég negatív személyiség vagyok. Meg búbánatost , magányos."


Sajnos ez lesz a probléma, hogy elfordulnak tőled.



Tisztában van az okával, hogy mi okozza ezt?

2022. jún. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Velem is hasonló a helyzet, Kérdező.

Kérdező: az emberek szeretnek mások társaságában felszabadultan jól érezni magukat.

Közös érdeklődés, hobbik, bármi.

Ha azt látják, hogy visszafogott vagy, félénk, aki nem igazán beszédes, esetleg csak fájdalmakról, veszteségekről, múltbeli sérelmekről, sikertelenségről, kudarcról (vagy múltbeli rossz tapasztalatok által generált jövőbeni félelmekkel kapcsolatos) aggodalmakkal traktálod őket, keresnek más társaságot.

A "próbálok kedves lenni" nem elég, az egész hozzáálláson kell (illetve lenne érdemes) változtatni.

Ha múltbeli vagy jelenlegi, esetleg jövőbeni lehetséges hibáktól, kudarcoktól való félelmek miatt be vagy feszülve, azt is megérzik.

2022. jún. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Mert Magyarországon még mindig kevesen ismerik a szelektív hulladékgyűjtés fogalmát, és mindent a kommunális szemét közé, a kukába dobnak.
2022. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Leirtad a valaszt 🤨
2022. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember nem szereti, ha valaki panaszkodik, vagy szomorú a közelében. Egyébként én például pont fordítva vagyok ezzel. Csak olyan emberekkel állok szívesen szóba, akikkel szomorú dolgokról beszélhetek és akik hasonlóan utálnak mindent, mint én. De ilyen ember sajnos kevés van, így a búbánatos embereknek nehéz társat találniuk.
2022. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!