Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Étkezési szokások?

Étkezési szokások?

Figyelt kérdés

Mennyire tudjátok /tudnátok/tudtátok elfogadni a csaladtagok különböző étkezési szokásait?

Itt elsősorban arra gondolok, ha az egyik fél mondjuk 3 műszakban dolgozik és tegyük fel később ebédel, vacsorázik, reggelizik.

Vagy Vasárnap magának (is) főz és nem készül el pont délre az ebéd, mert mondjuk tovább aludt?

Ilyenkor a másik csaladtag rendre azzal jön, hogy ő fiatalon úgy nőtt fel, hogy mindig délre, harangszóra késznek kellett lennie az ebédnek és ő ezt nem tudja megszokni?

Volt ebből konfliktus, vagy nálatok mindenki akkor eszik, amikor szeretne?


2022. jún. 5. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Rühellem, hogy körülöttem csámcsognak szürcsölnek, és hasonló, egyedül szeretek ezért enni.
2022. jún. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jogos, azt én is szeretem.

Nálunk mama ilyen.

Ma chilis babot csináltam, de csak 11 előtt tudtam nekiállni, mert elszámítottam magam és nem volt itthon hagyma, tesóm hozott át. (Amúgy is jött.).

Már majdnem kész, de egyből azzal jött mama, hogy már megint vacsorázol? 😄🤣

(Ha nem déli harangszóra készül el az ebéd, hanem mondjuk negyed 1-re,vagy 1 órára, neki az már vacsora, mert ő azt mondta, világ életében ahhoz volt szokva, délben ebéd, mert az apja a mezőn dolgozott és vitték neki az ételt délben.

2022. jún. 5. 12:06
 3/12 A kérdező kommentje:
*Azt én sem szeretem
2022. jún. 5. 12:06
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahányan vagyunk, annyiféle beosztásban dolgozunk, így én személy szerint nem csinálok ügyet abból, hogy ki mikor érzi szükségét az étkezésnek éppen...


Szabadnapokon viszont közösen étkezünk.

2022. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Nincs gond az eltérő időben történő étkezésekkel, arra viszont megpróbálunk figyelni, hogy legalább napi egy étkezés közös legyen, leginkább a vacsora. Ilyenkor nagyon jó együtt leülni és közben beszélgetni.
2022. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
A szabadnapokon az ebéd az családi, a többi az keléstől/fekvéstől függ.
2022. jún. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk szerencsére nincsenek közös étkezések, hanem mindenki akkor eszik, amikor ő maga éhes lesz.
2022. jún. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
7es, ez szomorú. :(
2022. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

#8.

Az a szomorú, hogy egyesek képesek belekötni abba, ha valaki máskent szeret élni, mint ti. Semmit nem ártok nektek azzal, hogy egyedül szeretek enni. Nem értem, hogy mi bajotok van ezzel.

2022. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%

9es, én nem kötöttem beléd. Annyit írtam hogy szerintem ez szomorú, mert jó dolog olyanokkal együtt lenni, akiket szeretsz, illetve megosztani az ételt velük.


De a tény hogy ennyire felpaprikásodtál ezen elég beszédes...

2022. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!