Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi esély van rá hogy...

Mennyi esély van rá hogy megtámadnak vagy elrabolnak itthon vagy külföldön, hiszen ma már csak ilyen híreket lehet hallani és én vonzom a bajt?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogy hova kellene kiírnom ezt ahol a legjobb helyen lenne

Ugy érzem kezdek bekattanni.

Ugy erzem rám az a sors vár hogy zaklassanak.

Sajnos pánikbeteg vagyok, de ettől még ugyanúgy megtörténik a rossz

Meghallom egy hírt hogy egy nőt futás közben öltek meg… így hogy merjen egy fiatal, csinos lány akar az utcára kimenni?

Sajnos voltak már rossz tapasztalataim, jöttek utánam az utcán, szórakozóhelyeken(amíg jártam, már nem) rendszeresen túl közel jönnek hozzam, volt hogy rángattak hogy menjek táncolni, volt hogy taxisofőr fogta meg a combom…..

Mar olyan gondolataim vannak hogy bárhol bármikor elrabolhat egy pszichopata és feldarabol

Most legutóbb pár napja kaptam meg a végső döfést, Pesten egy buszon ültem, amikor egy fiatal teljesen beteg tekintetű pasi 20 percen keresztül mosolyogva bámult, amíg le nem szálltam.

Elültem tőle messzire, de tovább folytatta, elkezdtem a sírást mielőtt leszálltam.

Sajnos egyedül vagyok, kapcsolat nélkül, ezért mindenhova egyedül megyek, vezetni nem tudok így muszáj tömegközlekednem.

Most vagyok 27, eddig valahogy nem panikoltam emiatt.(annyira)Volt hogy egyedül mentem ki este a reptérre, egyedül mentem haza vidékre(nincs aki értem jöjjön) és sokszor csak este tudok jönni. Bevásárolni is csak este tudok menni legtöbbször.

Külföldön voltam sokat tanulni, egzotikus helyeken is, és eddig valahogy emiatt sem aggódtam, most utólag érzem hogy milyen veszélyben voltam egyedül az utcán. Panikrohamok közben mar hallucinalni szoktam és elképzelem hogy valaki elrabol…

Most ott tartok hogy azt kívánom bárcsak férfinak születtem volna, nekik nem kell aggódni.

Miért van ennyi undorító “férfi”,most van ennyi hír, hogy épp milyen rossz dolog történt a világban? Megnyitom az instat es az bukkan fel, hogy “hogy ne raboljon el a a taxisofőr”? Meglátok egy ilyen videót és bőgve rohanok ki a szobambol?

Egy ideje elzárkóztam a világtól, mert rosszabb lett a depressziom, most úgy érzem csak akkor lehetek biztonsagban ha csak a kisboltba megyek le.

Megbántam a bulizasaimat, a külföldi útjaimat, mindent, meg azt is hogy valaha kimentem egyedül az utcára…

YouTube-on felbukkan egy video hogy Indiában az utcán erőszakolnak nőket tömegesen(ott mar voltam) és volt olyan nap hogy elhánytam magam sírógörcs közben csak egy szalagcím miatt

Már teljesen torzul a valosagerzetem, úgy erzem meg fogom kérni az anyámat hogy adjon minimalis pénzt hogy tudjak enni es soha többe ne kelljen a kisboltnal tovább mennem.

Érzem hogy én el vagyok átkozva és vonzom a bajt. Van rengeteg szép nő, akiket nem ért soha támadás, de engem igen és meg fog is. Mit tegyek? (Most is rosszul vagyok, lehet kicsit zavaros az írásom)


2022. jún. 6. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Súlyos üldözési mániád van, be kéne költöznöd néhány hónapra egy szanatóriumba.
2022. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
0,00000000000000000123 % az esélyed, hogy elrabolnak.
2022. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2%

1-es!


Miért? Nem történhet meg? nem olvastad el a hosszú történetet? Ott írta, hogy mik történtek vele.

2022. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Hidd el, ez már súlyos nagyon.

Meg a meglátásaid sem logikusak.

Először is, tök felesleges megbánnod a régi jövés menéseid, hisz itt vagy épségben, nem ért baj, úgyhogy utólag tök felesleges majrézni miatta. Megúsztad, örüljél és engedd el.


Másik: ez nem India...

Vannak veszélyes helyek, például India (bizonyos részei, utcái), a Nyócker, elhagyott utcák sötétedés után. De kerüld el az ilyen helyeket és akkor nagy eséllyel megúszod. Futni otthon is lehet, futógépen.

A taxis meg nem fog simogatni, ha mögé ülsz. Továbbá felnőttekre vonatkozik, hogy nem állunk szóba idegennel és nem megyünk közel, ha idegen kocsiból leszólitanak.

2022. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Az is lehet, hogy nem a legjobb a helyzetfelismerő képességed. A taxis egyértelmű.

A mosolygó fiu lehet hogy tényleg zakkant volt, esetleg drogos vagy ki tudja, de végül is nem bántott.

Szórakozóhelyen meg eleve sok a hülye. El kell küldeni a faszba erélyesen.

Azt én sem javaslom, hogy egyedül késő este járkálj, az szerintem is lehet veszélyes.

2022. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

Bár tény hogy egyre veszélyesebb a világ, azért alapvető óvintézkedéseket betartva minimális az esély arra, hogy elrabolnak.

Pl. ne vedd le a pénzt az ablaktörlődről, kerüld a veszélyes környékeket, éjszaka ha megoldható forgalmas helyen közlekedj, illetve legyen nálad önvédelmi eszköz.

2023. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!