Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Maradnátok inkább itthon a...

Maradnátok inkább itthon a nyáron ezek miatt, vagy sem?

Figyelt kérdés
Szeretnék kimenni a nyáron külföldre, de nem vagyok még biztos benne. Ami nyári teendő vagy program lenne az egyrészt még az egyetem befejezése (most záróvizsgázok majd május végén - június elején, nincsenek még fix időpontok), a diplomaosztó (július eleje), a mesterszakos felvételi vizsga (még nincs meghatározva a dátum, fogalmam nincs mikor lesz), illetve ha felvesznek akkor a beiratkozás (gondolom augusztus vége - szeptember eleje), a kollégium igénylés (ez július szokott lenni), ha nem kapok kollégiumot akkor albérletet kell keresni, az előző albérletből is a nyár végén kellene kiköltözni stb. Szóval van pár dolog, ezeket nem tudom, hogy mind el tudnám-e intézni külföldről online vagy némi itthoni segítséggel.
2022. márc. 8. 10:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Mindenképpen úgy próbálnám időzíteni a kiutazást, hogy az egyetem még beleférjen, hiszen az nyilván fontosabb. A többi okozza a dilemmát inkább, pl. nem tudom tudnék-e távolról albérletet intézni stb.
2022. márc. 8. 10:31
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mész Juniusban?
2022. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Júniusban, hova, külföldre? Ha megyek külföldre, akkor egész nyárra megyek. A záróvizsga és a mesterszakos felvételit követően utazok ki és augusztus végén - szeptember elején jövök vissza.
2022. márc. 8. 10:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Diplomaosztó nem kötelező program.


A beiratkozásokat fixen tudod online is intézni.


Max a mesterszakos felvi vizsga erejéig hazautazol, aztán visszamész.

2022. márc. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Közben nem fogok tudni hazajönni egyszer sem, ha kimegyek maradok is a nyár végéig.
2022. márc. 8. 15:11
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Hát jó sok pénzed lehet, ha te hónapokon át tudsz nyaralni egyhuzamban...
2022. márc. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem nyaralni megyek, de nem is ez a lényeg.
2022. márc. 8. 16:24
 8/8 anonim ***** válasza:
"Közben nem fogok tudni hazajönni egyszer sem, ha kimegyek maradok is a nyár végéig." Most akkor mi a kérdés?
2022. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!