Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Belőletek milyen érzést vált...

Belőletek milyen érzést vált ki ez a videó?

2022. jún. 7. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet.
2022. jún. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te is ezt a dalt szeretnéd énekelni? :)
2022. jún. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, csak kíváncsi vagyok, kinek milyen érzés hallani ezt a dalt Freddie Mercury-tól. :)
2022. jún. 7. 11:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmilyet, mivel ez nem az én generációm emléke. Freddie fan sem lettem sosem. Nekem nem különleges, ha egy világsztár ide jön, mert minden évben jön egy rakattal.


De kíváncsi vagyok, hogy majd a Besúgóban mit alkotnak... évad végén már bedobták, hogy a köv szezonban lesz a koncert 😃 gondolom majd a stadionon kívül hallgatják, vagy valami... hát szerencsére azért a lepukkant népstadionban már nem tudnak forgatni.

2022. jún. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem is az én generációm, mégis imádom Freddie-t, szóval ez nem ezen múlik, hidd el :D De egyébként nagyon köszi az eddigi válaszokat :)
2022. jún. 7. 13:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Már láttam régebben.


Most végig sem tudtam nézni.


Ha a koncentren vagyok, akkor nagyon menőnek érzem, hogy vette a fáradtságot és ezt pluszban megtanulja, még ha a kezéről is olvassa.


Viszont 36 évvel később egy videóban látva ezt a pici részletet picit sem mozgat meg, sőt nem is bírom megnézni annyira rossz.

2022. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!