Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit vált ki belőletek ez a video?

Mit vált ki belőletek ez a video?


2014. dec. 26. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen "érdekesnek" nevezhető dolog benne, hogy pofákat vágnak, amúgy a közepén eluntam magam.

Amit viszont nem értek, miért csinálták meg úgy, mintha a nő énekelne, miközben egy férfi aláénekel? Szerintem ez béna.

2014. dec. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodást vált ki belőlem.. Az iránti gondolkodást, hogy semmi zenei tudás, vagy kreativitás nem kell ahhoz, hogy ilyen sokan nézzenek meg youtubon.. Nagyon untam, nekem nem tetszett! Elég egy tökéletes marketing/média gépezet, és máris megvan a nézettség. Tudtátok hogy a youtube is egy marketing gépezet? :) Akár már a feltöltés napján is kiírhatja neked hogy több millióan látták... Azt ír ki, amit akar.
2014. dec. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Feldühít.

Az embereknek nem az kell, hogy egy jó dal legyen, ami odab*@sz, hanem egy ilyen kis siránkozás.

Jajj, de rosz nekem,

Elhagyott a szerelmem,

Jajj felkötöm magam,

Játszom az agyam.

Ha ezt elénekli a következő Xfaktor vagy Megasztár nyertes csaj, akkor azis 150,000,000-os megtekintésű lesz.

2014. dec. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom azt a 3 percet is, amit elvett az életemből (nem néztem meg az egészet).
2014. dec. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor először hallottam egyáltalán nem tetszett. Rá pár hétre fordult a kocka. Megszerettem ezt a számot.


Lehet utálni, de belőlem pozitív érzéseket vált ki.

2014. dec. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nagyon sablonos pop.
2014. dec. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez még a popnak(ami amúgy is trágya) is a legalja. Nagyon gáz.
2014. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!