Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket idegesitene, ha a...

Titeket idegesitene, ha a környéken mindenki arról beszélne,meg megnézné hogy terhes vagy, mert az anyos itt lakik a környéken mint mi ,mindenkit ismer es mindenkinek elmondja? Számomra idegen embereknek es utána derül ki nekem annyira kellemetlen.

Figyelt kérdés

Eleinte nem zavart, de már a pékségbe is bemegyek a párommal gondoltam kerek fagyit 2 gombocot szoktam kérni mert a párom sose kér aztán majd hogy nem ő eszi meg :D Na szóval arról van szó hogy ott is nevetve a nő rögtön kettő csak neked lesz stb. Aztán mikor ki jöttünk mondta a párom hogy az anyja a pekseges nőnek is elmondta…nem gond csak zavaró hogy bárhova megyek máshogy néznek rám vagy megnéznék Ő itt mindenkit ismer én kevésbbé sőt nem igen. Nekem bőven elég ha a család tudja es a közeli ismerősök már kellemetlen higy megyek ki viszem le a szemetet es kukucskal a gondnok nő nézi a hasamat aztán meséli anyos nem baj ha ennek annak is elmondtam es utána döbbentek rá hogy nem csak hallucinalok hanem minden öregasszony mindenkinek mondja a környéken számomra idegen embereknek is. A kis bolttól a zöldségesig a pékségig

Már nem merek vásárolni mert minden elelmiszerhez van minden eladonak valami szólása. Tudom valószínű túl reagálom…. De én nem vagyok ez a fajta híresztelés típus,nyitott vagyok de én ezt szerettem volna ha intimebb lenne.


2022. jún. 8. 01:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem reagálod túl, de amúgy jelezted már anyósodnak, hogy nem kéne? Értem én, hogy örül neki, de a ti dolgotok, hogy kinek mondjátok el. Mondjuk gondolom már mindegy, mert kb mindenki tudja, de én még így is szólnék neki.
2022. jún. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Valójában a kutyát nem érdekli más terhessége, sőt gyereke sem. Úgyhogy ez ne feszélyezzen. Nagyon kevés ember az, akit VALÓJÁBAN érdekel a terhességed és a majdani gyereked. 99% csak felszínes udvariaskodás, jópofizás. Szóval nyugodtan elengedheted.
2022. jún. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%

Lazíts egy picit. Ha jól sejtem valami kis faluba költözzél, ott aztán nincs titok, mindenki tud mindenkiről mindent (is)

Legyél büszke a terhességedre, legyél vidám, minden csoda három napig tart.

2022. jún. 8. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

Engem is kiakasztana, főleg, mert vetéltem el 20. héten, és bőven elég, ha az emberek a kerekedő pocakból veszik le, hogy nem bezabáltam, hanem 20-on sokadik hétben járok. Másrészt meg ne a mama kürtölje szét, hanem én, ha azt szeretném.

Ettől függetlenül, x idő múlva úgyis a jószemű emberek észreveszik valami nem vagyis de pint hogy kerekedik és egy ilyen benfenntesnek tünő helyen az talán rosszabb is, ha azon rugóztak volna vajon hízol vagy babát vársz vagy élenk fantáziájúak daganatot is beképzeltek volna.

A hormonváltozások miatt meg biztos érzekenyebb is vagy es ez jo is így. A parodnak mondd, hogy esetleg beszeljen edesanyjaval, teged ne bajba keverve, hogy pl. babonabol ne reklamozza a vatandossagodat, mert nagyon szomoru lenne, ha utana baj esetén meg mindenki ezen csamcsogna, hogy jobb szeretne, ha ti mondhatnatok el es annak akinek ti szeretnetek.

2022. jún. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
Mondjuk nem kéne így egymás nyakába lihegve lakni, ahol még a pékség is közös.
2022. jún. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Egy ismerős elvetélt a stressztől (nyilván nem csak amiatt), mert megkérték a kedves mamát, hogy ne mondja el, ő meg még a külföldi távoli rokonokat is felhívta ezzel egyesével. Aztán meg magyarázkodhattak, mikor nem született végül baba.
2022. jún. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a kutya nem gondolt a terhességedre, mikor fagyit vettél...
2022. jún. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
34%

Szerintem túlreagálod. Hajlamos az ember mindent összekapcsolni mindent, mindennel,aztán kiderül, hogy többet lát a dolgokba😆

Boldog babavárást 😊

2022. jún. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is kb a lőtéri kutyát nem érdekli olyan szinten, mint te az beképzeled.

De anyósnak beszólnék, hogy máskor én magam szeretném elújságolni a jó hírt mert most megfosztott ettől.

Másik, hogy magának az anyósnak sem mondanám el ha lesz még baba...

2022. jún. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom, én jót mosolyogtam azon, hogy ahogy elmondtuk anyukámnak, ő már a patikában dicsekedett 🙂
2022. jún. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!