Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4hónapja szültem.Pontosan nem...

4hónapja szültem.Pontosan nem tudom csak ahogy olvastam méhsüllyedésem van vagy sérvem.Hüvely bemenetemnél egy dudor van ,idegen test.. Javulhat,vagy ez már így marad?Nem mondta az orvosom,h.baj lehet de tök kellemetlen.Tapasztalat?Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 22:44
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha a méhszájadat érzed akkor méhsüllyedés, ez keményebb.

A sérv az puha .... de lehet a hüvelyfalad is. Eddig nem érezted? Van más tüneted?

2020. júl. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az sérv lesz. Ha felül látod akkor holyag sérv, ha alul, akkor végbél sérv. Ezek nagyon gyakoriak szülés után.


Orvosok nem különösebben foglalkoznak vele, mert ha nem extrém fokú (nem dudorodik ki a hüvelyen kívülre), akkor ez inkább csak esztetikai probléma, és általános jelenség szülés után.

2020. júl. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, én januárban szültem. Én is nagyon megijedtem, mikor 4 héttel szülés után észrevettem. Kényelmetlen is volt, alig tudtam sétálni. De aztán megszoktam vagy nem tudom, mert ugyanúgy ott van, de már nem zavar, nem érzem, csak amikor mosakszom vagy wczés után megtörlöm. Csak a szex fáj nagyon az első pár percben, de aztán "bejáródik". Mondjuk tampont nem merek így használni.
2020. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
66%
A természetes szüléssel járó egyik komplikáció. Az orvosokat annyira nem érdekli, hogy ezért nem is jelenik meg a statisztikákban, csak a császáros komplikációk. Ezért a császár mindig rosszabb a statisztikák szerint. Vagy megszokod, vagy kifizetsz egy csomó pénzt intimtornára, alternatív módszerekre, amik nem segítenek. Ha sérv, akkor műteni kell. Egy rendes orvos nem legyintene, keress egy ilyen orvost, aki megmondja, mid van és mit lehet tenni. Futás, ugrálás okoz problémát, nem lett inkontinenciád?
2020. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
71%
3as vagyok. Én amúgy megmutattam orvosnak, és nem értette, hogy mit izélek, azt mondta h szülés után egy hónappal ennek így kell kinézni... Mondjuk én nem bánnám, ha nem érezném úgy a szex elején, hogy mindjárt szétszakadok, de mivel szeretnénk még két kistesót, így addig felesleges állítólag bármit is kezdeni ezzel, úgyis minden szülés után kiújul.
2020. júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
82%

Az intimtorna nagyon hatásos rá, nekem a 2.szules után lett es 90%-ban helyrejott.

Utolsó azért gondolkodj el ezen, mert 2 hüvelyi szülés totál taccsra fog tenni és a műtétek sajnos nem jelentenek végleges megoldást.

2020. júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
Mármint min gondolkodjak el? A két kistesón? Vagy a műtéten még előttük? Mondjuk nem jártam soha magándokihoz, gondolkodom erősen hogy emiatt keresek egy normálisat.
2020. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
78%

A császáron....

És Kriston intimtornázz

2020. júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
71%
Ja hát igen, ha úgy van, akkor császár lesz. Bár emiatt kétlem h meg fognak császározni, ezért lenne érdemes egy orvost keresnem, aki foglalkozik is velem. Intimtornát hallottam, igen, csak pontosan nem tudom hogy kell csinálni, a neten annyifélét összevissza irogatnak, tanfolyamra elmenni meg nem tudok tolna megyeiként, a környéken nincs ilyen.
2020. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
78%
Én a Kriston Andrea félét csinálom. Ingyen letölthető a könyv, abból tanultam. És nagyon bevált.
2020. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!