Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ebben az esetben kihez lehet...

Ebben az esetben kihez lehet fordulni?

Figyelt kérdés

Ha teljesen kilátástalannak, elveszettnek érzem az életem, mert hoztam egy rossz döntést és nem tudom mit akarok kezdeni magammal és az öngyilkosság foglalkoztat, hova, kihez érdemes fordulni?

Pszichológushoz nem megyek, mert ő nem fogja kitalálni, hogy mit kezdjek az életemmel, vagy milyen munka passzolna nekem...


2022. jún. 10. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A pszichologusnak nem is az a dolga, h kitalalja, h te mihez akarsz kezdeni az eleteddel. O kerdesekkel, beszelgetessel vezet ra teged.


Az ongyilkossagi es a kilatastalansagi gondolatok miatt hozza javasolnam.


De lehet, h eleg palyavalasztasi tanacsado is, ha esetleg azert vagy depresszios, mert nem tudod mihez kezdj magaddal.

2022. jún. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%

Szia!


Azt ne feledd, hogy amíg itt vagyunk a földön ez minannyiunkkal megtörténik.

Van egy bölcs mondás : elmúlik.

Mindennap történthet velünk valami jó dolog. Persze néha keresni is kell.


A Teremtő tudja, hogy mi végre teremtett. Talán keresni kelleni Őt ezügyben is. Milyen szakképzettséged?

2022. jún. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp menj el pszichológushoz első körben. Aztán talán ő is tud segíteni, hogy hogyan tovább.
2022. jún. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!