Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Keresek egy férfit, akivel...

Keresek egy férfit, akivel több mint 20 éve megszakadt a barátságunk. Hogyan tudnám megtalálni? Kihez lehet ilyen esetben fordulni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 30. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Mit tudsz róla? Hova járt iskolába? Bemész, tablóképről kikeresel egyedi nevű embereket, és facebookon ráírsz.

Elmondod mi van és hátha megvan neki osztálytalálkozó miatt az e-mail címe, telefonja, és megkéred adja meg az elérhetőségedet neki.


Miket tudsz róla?

2014. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
én vagyok az, mit szeretnél?
2014. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sokat tudok róla. A várost ahol él, meg azt hogy abban az időben mivel foglalkozott. Később pedig érte egy súlyos baleset, elvesztette a fél szemét. Sokáig úgy tudtam meghalt. Ennyi. Ezért nem tudom,hogy keressem meg
2014. nov. 30. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Google-n rákereshetsz, mert szinte mindenki megtalálható amennyiben használ internetet és tagja valamelyik közösségi oldalnak. Esetleg online tudakozókban is rákereshetsz, vagy közös ismerősöktől is kaphatsz infót. Legvégső esetben az utolsó ismert lakhelyén, a volt szomszédai, ismerősei is tudhatnak valamit róla.
2014. nov. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat!
2014. nov. 30. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!