Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eltiltottak a szüleim a...

Eltiltottak a szüleim a lakásból amiért Ő megverte azt a gyereket az iskolában, aki bullyingolta a húgom, hogyan találkozzunk mégis?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem tartozik a felnőtt kategóriába, de felnőttek tanácsára lenne szükségem, bár fiatalabbak is írhatnak.


Szülői értekezleten jutott a szüleim fülébe még 2 hete, azt hittem ennyi idő alatt megenyhülnek majd de nem.


A pasim ellen csak fegyelmi eljárás indult szóval nem azért tiltottak el tőle, merthogy börtönbe fog kerülni vagy valami ilyesmi.


17/L


2022. jún. 10. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Eég értelmetlen a kérdés kiírás, vesszők tuti hiányoznak meg azt se értem kiről szól
2022. jún. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
85%

Pasid? :))))))))))))))


Miért vagy olyan hülyével, aki az iskolában verekszik? Hazafelé szoktuk felrúgni a férgeket.

2022. jún. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
találkozatok nála, vagy közösségi helyeken
2022. jún. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Azt mondod, hogy elmész Anna osztálytársaddal fagyizni. Ne csinálj képeket meg semmit.
2022. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát... egyszer aztán majd téged is lehet, hogy elver valamilyen "nyomós indokkal", pl. mert szakítani próbálsz vele, vagy nem teszel meg neki mindent, vagy csak éppen rossz napja volt, és nem tolerálod.
2022. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát találkozzatok máshol.
2022. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!