Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek?1 évet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?1 évet voltunk együtt.Utolso üzenetben leírtam neki,hogy szeretem,találkozzunk többet,hiányzik minden vele(ő,a társasága,a szex). Semmit nem reagált. Eltűnt. 1 hónapja..előtte ő vetette fel,hogy költözzünk össze.

Figyelt kérdés
Miért nem volt annyi benne,hogy ha már szóba nem is,de akkor írásban közölje velem, nem megy. Már kezdek jobban lenni,csak most kijött belőlem,és leírtam. Lehet sosem kapom meg a választ. Előtte mondta már egyébként,hogy a szexuális életünket szeretné feldobni, többest emlegetett,de vhogy érezte, hogy nem mennék bele annyiszor,ahanyszor akarta volna. Vagy talán egyszer sem. Mégis,ha bármi baja volt velem,akkor azt illett volna legalább írásban,ha szóban nem is...A csalódást még dolgozom felfelé,amit okozott.
2021. júl. 20. 17:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy év után már többes szexszel akarta feldobni a szexuális életeteket, akkor ott már alapból is gondok voltak. Jobb nektek külön szerintem.
2021. júl. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Illett volna...? Illett volna, ha tudna kommunikálni. Sajnos nem tud. Szegény sérült.
2021. júl. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát az ő gondolkodasarol és beallitottsagarol tudni kell,hogy inkább a sötétebb,perverzebb oldalát képviselte a szexnek.

Az egész ember egy érdekes figura volt. Nem konvencionalis

2021. júl. 20. 17:06
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább örülj neki, hogy megszabadultál tőle.
2021. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Így is fogalmazhatunk... :DDD Én nem ezeket a szavakat használnám, de te tudod.
2021. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én nem adtam rá okot,hogy ilyen módon viselkedjen velem. Ezt neki lehet sosem tudom elmondani,így most leírom
2021. júl. 20. 17:09
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem is érdekli. Ezt is írd le magadnak, hogy biztosan tudd. Ha érdekelné a véleményed, vagy, hogy mi van veled, akkor most el tudnád mondani ezeket neki. De nem kíváncsi rá.
2021. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
megcsinált, talált jobbat magának.. gondolom ilyen életet él, ahol megunja a pinát ott köddé válik és jön a következő..
2021. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szép egy élet. Csupa gerinc az ember.
2021. júl. 20. 17:21
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem is ember, nem is férfi. A férfi nem ilyen
2021. júl. 20. 17:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!