Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mennyire normális, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális, ha a szeretteitek vagy ismerőseitek jó szándékkal beleszólnak abba hogy kivel találkozzatok?

Figyelt kérdés
Vagy tulajdonképpen mi az ilyen befolyásolásnak az oka és célja? Előfordult veletek már ilyen?
2021. márc. 9. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
A saját értékrendjüket és tapasztalatukat mondják, nem feltétlenül akarnak befolyásolni. Ha valóban jó szándékkal mondják, nem eröltetik rád, akkor annyit szeretnének, hogy ha találkozol valakivel figyelj arra amit mondtak, jusson eszedbe, és így mérlegeld az adott emberrel való kapcsolatodat, ne higyj el mindent azonnal, mérlegelj egy kicsit, ismerd meg mielött szorosabbra füzöd a dolgot. Szerintem inkább féltésböl mondják.
2021. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Abnormális. Kivéve, ha kérted a tanácsukat. Nem szeretem, amikor emberek úgy osztogatnak tanácsot, hogy a kutya nem kérdezte őket.
2021. márc. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Abnormális.

Egy találkozásba miért kell bármit is beleképzelni?

Még ha közös jövőt tervezgetnél az illetővel, de egy szimpla találkozás az semmi. Rengeteg emberrel találkoztam életem során, akikkel aztán elkopott az ismeretség, mert nem voltunk közös hullámhosszon. Aki ezeket kihagyja, pont azt a lehetőséget veszíti el, hogy emberismeretre tegyen szert, és pont ezért lesz később átverhető, megvezethető.

2021. márc. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Tanacsot adni egyaltalan nem abnormalis😀 kettes es harmas valaszolo talan tevedhetetlen?

Eroszakoskodni, na az mar gaz. Mondja el egyszer, normalisan, es annyi.

Mas kerdes, hogy a szerelmes emberek nemigen szoktak hallgatni se a tanacsra, se az eroszakoskodasra.

2021. márc. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem pedig tanácsot adni akkor kell, ha kérik. Egyéb esetekben maximum véleményt lehet nyilvánítani, de azt sem feltétlen. Meg kéne szokniuk az embereknek, hogy a saját dolgukkal foglalkozzanak elsősorban.
2021. márc. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

#5

Ez vezet az egyre inkább elfajuló egymással nem törödéshez, és egymáson való átgázoláshoz, mások szenvedésének érzéketlen végignézéséhez, mások véleményével nem foglalkozáshoz. Semmi baj nincs a tanácsadással ha az ember nem jut el addig, hogy ész nélkül erölteti a sajátját. A tanácsadás normál esetben arról szól, hogy meghallgatjuk a másikat, és annak fényében próbálunk segítséget nyújtani.

2021. márc. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A tanácsadás normál esetben arról szól, hogy meghallgatjuk a másikat, és annak fényében próbálunk segítséget nyújtani"


Igen, ha neki van erre igénye. Ha nincs, akkor senki ne osztogasson tanácsokat.

2021. márc. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!