Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire jó a macsó influenszerekn...

Mire jó a macsó influenszereknek a hajnali 4:30-as kelés?

Figyelt kérdés

Egy időben rengeteget lehetett hallani a különféle grind vloggerektől, hogy minél hamarabb kell kelni, elkezdeni a napot mindenki előtt, "Mire te felkelsz én már elintéztem a napi edzést és 2 órát programoztam" és ehhez hasonlókat.


Viszont ahhoz, hogy 4:30kor feltudjanak kellni kb 10:30kor elaludniuk, de ezt ők is elmondják hogy 6 órákat aludnak.


Tehát nem mindegy, hogy valaki hajnali 2-ig van fent és 8kor kell vagy ,hogy 10:30ig van fent és 4:30kor kell?


Ebben az esetben is el lehet mondani hasonlókat, hogy "Amíg te alszol én X, Y dolgot megcsinálok a hajnali órákban."



2022. jún. 10. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő hat-hat óra ha csak matek oldalról nézed. Viszont van az emberi bioritmusnak egy szabályozottsága, hogy bizonyos napszakokban melyik tevékenységet (evés, alvás, testmozgás, mentális dolgok, pihenés, stb.) lehet hatékonyabban elvégezni vagy kedvezőbbek a hatásai (lásd a mediterrán országokban, ahol a délutáni szieszta rendesen be van iktatva a napi- és munkarendbe). Ehhez persze nem feltétlenül kell 4:30-kor kelni, de az jól hangzik.
2022. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Gyakorolnak a bukás utáni időszakra. Ha majd be akar érni 6-ra a gyárba akkor fel kell kelnie fél 4 kor :)
2022. jún. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Így van. Követők kellenek, ahhoz meg hangzatos sztorik.


Ha ebből próbál megélni, az igazságnál fontosabb lesz a megélhetés.

2022. jún. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagyis fél 5 kor :)
2022. jún. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Azért, mert különben nem tudnának macsó influencerek lenni.
2022. jún. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

"Ebben az esetben is el lehet mondani hasonlókat, hogy "Amíg te alszol én X, Y dolgot megcsinálok a hajnali órákban.""


Nem tudod elmondani, mert lóf..szt nem csinálsz este hiába vagy ébren :D

2022. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6# Én akkor programozok leginkább.


Volt egy app, ahol a felhasználói metrikákat csináltam és mivel leginkább este programozok és akkor is tesztelem a kódot manuálisan, azaz kattintgatom a dolgokat, azt jelezte ki, hogy éjfél és hajnali 1 óra között volt a legtöbb aktív felhasználó. :D

2022. jún. 10. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!