Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van egyre több maszkulin...

Miért van egyre több maszkulin, férfias, ,,tökös" nő?

Figyelt kérdés
Nem csak kinézetre, hanem viselkedésre is. Ez a tipikus macsó típus, aki megmondja a tutit vagy majd bebizonyítja, hogy mindent is meg tud csinálni mint amit a férfiak, de inkább jobban. Közbe meg savazza azokat a nőket akik nőnek akarják érezni magukat nőként és nem az az élet céljuk, hogy versengjenek meg bizonygassanak 7/24.

2021. okt. 7. 23:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
44%
Mert erre lettek kondicionálva a radikális feminista narratíva által.
2021. okt. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
77%

Na ez jó kérdés, szerinted?

Nálatok mi volt konkrétan ha gondolod privibe is leírhatod.

2021. okt. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
59%
Pénisznirígység, egy csomó mindenben jobbak a nők, miért kell férfit játszani, én a magabiztos erős lehengerlő nőket szeretem, nem azok akik csak játazák a kemény férfit.
2021. okt. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
#2 Férfiaknál a tesztoszteronnal magyarázható szerintem leginkább. De nőknél ez ha jól tudom nincs, úgyhogy nem tudom.
2021. okt. 8. 00:12
 5/35 anonim ***** válasza:
94%

Ez már csak egy válasz arra a sok szarra, amit a nők nyakába önt nő és férfi egyaránt (tisztelet a kivételnek).


Mert legyen gyereked, legyél házias, nézzél ki jól, fektess a kulsődbe 3x annyit, mint egy férfi...


De ne legyél már aranyásó, finanszírozd már magadnak ezt a sok szart meg majd még azt hiszed, hogy bárki elvesz, hogy jól beházasodj és kiforgasd a férjed a vagyonából váláskor?



Én nem passzolok teljesen az általad leírt képbe, de sok dolog igaz rám. Hogy miért? Főleg mert nem akarok kiszolgáltatott lenni és nem akarom, hogy ingyenélőnek címkézzenek és sakkban tartsanak, ahogy apám anyámat, apósom anyósomat, vagy épp nővéremet az exe. Természetesen a másik oldalról így is kapom a nyakamba a moslékot, hogy értéktelen selejt vagyok, mert nincs gyerekem és egyébként is minek házasodom, ha nem akarok szülni és ráadásul úgyis eltartom magam. Minek nekem férfi akkor. Köszönöm szépen, majd én azt tudom. Engem nem érdekel, mit csinál néhány másik nő, de azt nagyon unom, hogy bármi értelmeset csinálok, le van söpörve az asztalról, mert nekem könnyű, nekem nincs gyerekem. A két tűz között érzem magam és a kisebb rosszat választottam. Mert ha a másikat választom, akkor méginkább hozzá leszek láncolva olyan emberekhez (nem a páromra gondolok, hanem a famíliára), akik rendszeresen a pofámba fogják vágni, hogy húzzak innen, itt ssmmi sem az enyém, mit csodálkozok, ha csak otthon játszok a gyerekkel...


Szóval köszi, de nekem ez így tetszik. Így érzem magam boldognak és így érzem függetlenedve a lehető legtöbb elvárástól.


A bizonygatás meg... Próbálok belőle kinőni, de nagyon sok dolgot kérdőjeleztek már meg és én magamban is miattuk. Mindenki azt hiszi, hogy a páromé a lakás így is. A szakmámban is úgy csináltak eleinte, mintha meg sem hallanának, mert jaj, kis pitsa nem ért hozzá, haladjunk inkább. Nagyon sokat kellett ahhoz vergődnöm, hogy észrevegyenek és ezek után bocs, de nem fogok szerénykedni. Kényszerítettek rá eleget.

2021. okt. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
33%

A feminitás abszolút nem praktikus az életben, hát ezért.

A maszkulinitás pedig alapból nem férfias viselkedés (legalább is az egyik legostobább dolog volt az ősapáinktól, hogy ezt verték az ősanyáink fejébe) hanem csak sima életképsség, érvényesülés.


Gondolj bele mégis milyen evolúciós paradoxon lenne az állatvilágban, ha egy faj nőstény egyedeinek nem lenne természetes az életért való küzdelem, az életképesség megtanulása, hanem inkább arra törekednének, hogy minél kisebbek, csendesebbek és kiszolgáltatottabbak legyenek.


Szóval a mindent is csináló, és a magáért szót emelő nő nem férfias, hanem csak emberi.

2021. okt. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
90%
Mert manapság ezt követeli meg az élet hogy ebben a világban boldogulni tudj! Nők és férfiak egyaránt hibásak amiért ez a helyzet kialakult.
2021. okt. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
77%

#6úgy érted a nemek közti munkamegosztás, hát elég sok állatnál előfordul, a csimpánzoknál biztosan, az oroszlánoknál részben. A madaraknál is gyakori.

Elég logikus, hogy ne az anya vadásszon harcoljon, amikor a gyermek számára az ő jelenléte elengedhetetlen a férfiéval szemben.

2021. okt. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
68%
Mert lesz.rják, hogy szerinted mitől nő a nő. A szubmisszív kis virágszálakat meg eltapossák és kihasználják, ahogy 7-es is írja (annyi különbséggel, hogy ez régen is így volt).
2021. okt. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
81%
Sírni tudnék, hogy ebben a nagy fogadjukelmagunkatúgyahogyvagyunk és hashtagnemfoglalkozokmásokvéleméynével világban ahol az emberek már nem látnak a ególyuktól, gondot okoz az ha a szomszéd Jóska néni lehordja mert nem szült kölköt maga alá. a tinikből manapság nem felnőtt emberek hanem érzékenylelkű nebáncsvirágok lesznek akik egyszerű hétköznapi történést nem képesek lekezelni?
2021. okt. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!