Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugy erzem sosem lesz kapcsolat...

Ugy erzem sosem lesz kapcsolatom, es nem is erdekel. Van ezzel baj?

Figyelt kérdés

Ha valaki tetszik nagyon ritka es sosem lett belole eddig semmi. Olyankor rossz, de alapjaraton nem erdekel hogy nincs senkim es nem zavar. Nem gondolok bele lehet csak azert nem rossz.

Neha ugy erzem jo lenne egy tars, viszont akkor eszembe jut hogy engem nem lehet szeretne es en sem tudok. Baj van velem? Szerintem amugysem letezik szerelem.

23/L


2022. jún. 10. 18:34
 1/5 A kérdező kommentje:

Nem a szerelemrol szol az elet en ugy gondolom. Epitem az eletem, dolgozok, tanulok, hogy kesobb valora tudjam valtani az almomat.

Az sem erdekel ha sosem lesz senkim, eddig egy ferfi tetszett

2022. jún. 10. 18:35
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem ugyanaz ha pl aszexuális vagy és nem is igényled a párkapcsolatot sem, vagy pedig csak azért nem vágysz rá mert félsz a csalódástól és visszautasítástól.

Az hogy nem tetszik meg minden második pasi az semmit nem jelent.

Baráti kapcsolataid vannak?

2022. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Felek azert nem vagyok ra.

Nincsenek barataim sem. Mindig csak idolegesen vannak, aztan lelepek.

2022. jún. 10. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Majd láthatod Te ezt még másképp! Jön valaki olyan aki levesz a lábadról a kedvességével,figyelmességével és bele esel!

Miért ne lehetne szeretni Téged? Biztos hogy nem lehetsz olyan taszító, személyiségű!

2022. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenkibe belehabarodni ahhoz, hogy egyszer eljöjjön a szerelem. Nem kell félni más emberektől vagy az érzelmektől, azok is az élet részei.

Bárkit érhet csalódás, ez is része a dolognak de ez ilyen. Te csak legyél önmagad és keresd a szimpatikus emberek társaságát, tedd azt ami jól esik de próbálj nyitottabban állni másokhoz. A többi meg majd jön. Esetleg az önbizalmad próbáld tudatosan növelni, úgy érzem rád fér. Sok sikert!

2022. jún. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!