Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar hogy telnek...

Titeket nem zavar hogy telnek az évek és egyre öregebbek vagytok?

Figyelt kérdés

Mert engem nagyon is.

Szeretnék újra fiatal lenni. Kb 10-11 éves.

Nem tudom, csak én vagyok így ezzel? Mindenki más csak halad előre és nem vágyódik rá hogy fiatalabb legyen?


26/f



2022. jún. 13. 12:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem bírom tovább! 😭😭😭😭😭
2022. jún. 13. 12:25
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

26 évesen? :DDDD

Nem zavar. Minél idősebb leszek, annál több évet élek meg.

Van, ami jobb volt fiatalabb koromban. De van, ami meg most jobb. Szóval van jó minden életszakaszban. Azt kell megélni, nem visszavágyódni olyanba, ami már nincs.

2022. jún. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Mennyire normális szerinted, hogy 26 évesen úgy rinyálsz, mint egy óvodás?
2022. jún. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szar gyerekkorom volt, így sose vágytam vissza és soha nem is fogok.
2022. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fenét nem zavar, de nem 26 éves vagyok 🤣🤣🤣
2022. jún. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem, mert még nekünk "jó a világ", de nektek már lehet a föld alatt kell élni az erős UV miatt, aztán egészségügy már csináld magad lesz...stb.

Hála Istennek, hogy öregszem:)

2022. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Kiskamasznak nem akarok visszamenni, de szívesen visszanyerném mondjuk 25 éves önmagam, amikor 50 kiló voltam és a melleim is peckesebben álltak 😅

33/N

2022. jún. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem zavar, de ha zavarna se nagyon tudnék vele mit kezdeni. Pozitív ember vagyok, minden életszakaszban sikerült eddig valami jót találnom.

De ovisnak volt a legjobb lenni. Akkor csak játszottam és édességet zabáltam, kb semmit nem tudtam arról mi van körülöttem.

2022. jún. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ez, mintha azon sírnál, hogy a tárgyak lefelé esnek. Brühühü, gravitáció. :) Az idő múlik, a tárgyak meg lefelé esnek, ezen nem segít semmi.


Nem akarlak elkeseríteni, de egyszer majd mind meg is halunk. Ez van. Ami számít, az a megtett út minősége.

2022. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem is zavar. Sőt, félelemmel tölt el a dolog. Egyszer meg fogok halni. Lehet csak 60 év múlva, de lehet, hogy már ma. Nem lehet tudni. Rettegek, mert nem állok készen rá.
2022. jún. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!