Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valo nekem a vendeglatas ha...

Valo nekem a vendeglatas ha voltam mar kb 15 helyen de mindegyiken nagyon rossz volt?

Figyelt kérdés

Inkabb az emberek miatt volt rossz nem a munka miatt.

De en igy terveztem vendeglatos leszek, pincer tanfolyamra akartam menni...de felesleges ezek utan

Vagy csak rossz helyeket fogtam ki?


2022. jún. 13. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
15 próbálkozás után én feladnám.
2022. jún. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
15 azért elég sok hely ahhoz, hogy átfogó képet kapj. Ha nem érezted jól magad egy visszatérő probléma miatt, akkor válts. Valószínűleg a 16. és a 17. hely sem lesz jobb.
2022. jún. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon ritka ha kedvelek valakit es mindig ha megyek valahova kb max 6 ember van ott, es mennyi ag eselye hogy jol kijojjek legalabb egyel? Semmi. nem tudok kozvetlen lenni stb. Nem tudom onmagam adni ezert nem tudok beilleszkedni sem meg semmi.

De mindig az emberekkel volt a bajom, de auugy a vendeglatas az emebrekrol szol. Most mar belatom hogy nem valo nekem

2022. jún. 13. 16:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig a vendéglátásban a legfontosabb , hogy jó beszélőkéd legyen , közvetlen és barátságos legyél

Engedd ezt el

2022. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A vevőkkel az voltam..
2022. jún. 13. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!