Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kinek mi a legkellemetlenebb...

Kinek mi a legkellemetlenebb tapasztalata étteremmel kapcsolatban? Mi volt a legrosszabb hely ahol ettél?

Figyelt kérdés
Melyik étteremmel van rossz tapasztalatod és miért? Mit tapasztaltál ott? Következmény, vagy megoldás volt?

2022. ápr. 18. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Exemmel mentünk el vacsorázni egy pizzériába.

Nagyon boldog lettem, amikor láttam, hogy van articsókás pizza, ugyanis én imádom ezt a zöldséget.

Természetesen ilyen pizzát rendeltem.

Sokat vártunk, mire kihozták, de akkor ért a legnagyobb meglepetés, amikor észrevettem, hogy nincs a pizzán egy articsóka sem.

Az akkori barátom megkérdezte a pincérnőt, hogy ennek mi az oka, aki erre csak annyit válaszolt: elfogyott.

Mivel még nagyon fiatalok voltunk, így semmi következménye nem lett a dolognak, de nyilván oda nem mentünk többet.

Valószínűleg egyéb gondok is lehettek az étteremmel, mert pár hónap után be is zártak.

2022. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Szent Jupát étterem (a Mammut mellett): csótány volt a levesben.

Sir Lancelot lovagi étterem: szintén csótány a kajában.

Ázsia Lótusz (kínai a Corvin Plázában): fém dörzsi szivacs darabja volt a kajában.

Pad Thai wok bar (Corvin sétányon): kavics volt a kajában.


+1 (igaz nem kajálda, hanem söröző) Élesztőház: A világ legbunkóbb csaposa, pluszban a terminál úgy van beállítva, hogy a 1200-1600 Ft-os sörök árára defaultból rászámol még 10% jattot.

2022. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

A Margitszigeti szálloda puccos éttermében frankón bele volt harapva a húsba, amit kihoztak. Még az emlék is undorító. Sajnos olyan társasággal voltam, hogy rájuk való tekintettel nem csaptam botrányt.


Aztán volt egy olyan étterem, szintén Budapesten, ahol a sült hús belseje még véres maradt, de az már bezárt - ott beírtam a panaszkönybe is. Ugyanez volt már kínainál is, de az máig megvan - persze én azóta sem ettem náluk.


Siófokon vol egy gyrosos, aki valami undorító húst szolgált fel, és amikor kérdeztük, hogy miylen, csak annyit mondott, hogy "gyroshús"...


És végezetül volt egy ilyen "maffia" tematikájú pizzázó valahol (már nem tudom), ahol családdal ettünk... éjjel senki nem tudott aludni :( Sajnos ott sem írtunk be a panaszkönyvbe, mert másnap menni kellett.


És Nagyipaliba se teszem be többé a lábam, bár ezt nem tudom bizonyítani, de nagyon az volt az érzésem, hogy "testváladék" kerül bele a soron következő palacsintába, csak mert a társaság egyik tagja tej- és gluténmentes diétán mert lenni.

2022. ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: bocsánat, az étterem nevére már nem emlékszem, nagyon régen volt.
2022. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem írok helyet, mert így bizonyíték nélkül nem szeretnék, de ezek voltak:


Thai helyen szürke, híg curry, nagyrészt csak hagyma volt benne. Kérdeztem, hogy ez most zöld vagy piros curry akart-e lenni, de csak hümmögtek.



Kínai étteremben a rántott banánban rohadt volt a belseje, kb az egész gyümölcs.


Jégkásából nagyrészt csak habot kaptam, a cucc 2/3a levegõ volt.


Fokhagymás-tejszínes kékkagyló aminek elvileg egy forró, leves jellegû dolognak kellett volna lennie, még fagyott volt, jégdarabok voltak benne, és zárt kagylók


Latte egy ismert kávézó-cukrászdában olyannyira forró volt, hogy a tej megbõrösödött, égett íze volt.


Kukacos volt a rakott karfiol, és ahogy belevágtam, kifordultak belõle az átfõtt/sült kis fehér hernyók


Turista étterem-hotel reggeli rántottájában csirke toll


Ismert, minõségi pizzériában korom fekete volt a pizza alja


A tányér alja zsíros-retkes volt amikor kihozták


Penészes volt a kenyér amit kihoztak


Cseresznyemag volt egy desszertben (a krém része, ami ugye le van pürésítve, de ez megmaradt, és rohadt éles volt)

2022. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlékszem a nevére, de Sopronban volt egy kis suttyó pincér, a végén csak kiröhögtük, mondtuk, hogy nem neki való a pincérkedés. Győrben volt a Vén diófa nevű hely, ahol csak mi voltunk hatan, de a levesekre 1 órát vártunk, utána a többire még legalább 1 órát. Padovában ettem életem legrosszabb pizzáját, valami konzerv cuccok voltak rajta. És Balatonkenesén ettem a legrosszabb halászlét és rántott pontyot. Iszapízű, állot zsír volt mindkettő. Győrben az Apostol étteremben száraz szivacs szerű süteményt kaptunk a menühöz, ami egyébként sem volt jó.

A megoldás, hogy többet nem megyek ezekre a helyekre. Nem szoktam balhézni, csak ha a személyzet olyan. Mindenhol rendesek voltak, csak nem tudnak főzni.

2022. ápr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Siofok, Amigo


Nagyon keves, nyers pizzafeltet, a tesztaja meg olyan szaraz volt hogy feltorte a szajpadlasom. Durvan tularazott ezert a minosegert.


Pasa kebab

Szenes gyros hust kaptam, nem kicsit egett volt, hanem konkretan fekete szenes, ugy sercegett a fogam alatt.


Mas hirtelen nem jut eszembe szerencsere.

2022. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kékestetőnél egy ilyen turista központban sima magyaros étterem. Nem azt a köretet hozták, amit kértem, koszos evőeszközök, maga az étel meg kb olyan volt, mint ami 2 napot állt, majd berakták mikróba felmelegedni. De legalább jó drága volt.
2022. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyíregyházán nyaraltunk, nem emlékszem a hely nevére, de borzalmas volt az egész. A férjem cigánypecsenyét rendelt, amin avas volt a kakastaréj, a hús pedig elrághatatlan volt. Én kijevi csirkét rendeltem, ami véletlenül sem fűszervajjal volt megtöltve, hanem sütőmargarinnal. Azt hittem, elhányom magam… otthagytunk jópár ezer ft-ot, aztán beültünk a Mekibe ebédelni…
2022. ápr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem írok konkrét nevet én sem, de egy balatoni étteremben csülköt rendeltünk pékné módra, nem kis összegért. A hús fűszertelen,sületlen volt, a krumpli nyers, íztelen, plusz érezhetően mikróban lett újra melegítve. Undormány volt.
2022. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!