Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rugós Beke példaként szolgálha...

Rugós Beke példaként szolgálhat a cigányságnak?

Figyelt kérdés

Sokak által ismert figura, én már régóta követem a munkásságát és egy tisztességes, normális embernek tartom őt. Ha a cigányság nagy része olyan lenne mint ő, gyanítom, hogy senkinek semmi gondja nem lenne velük.


https://www.youtube.com/watch?v=Sht4XwyKbqI


Saját erőből sikerült kitörnie és maga mögött hagyta a bűnözői életmódot.



2022. jún. 14. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem nagyon hallgattam a monológját az úriembernek, mert gyökerestül a fizimiskájára koncentráltam akaratlanul is, ami előítéletek ide vagy oda, de nem túl bizalomgerjesztő.

A cigányságnak legyen példa egy átlag Magyar ember, akik végigjárják az iskolákat, elfogadnak minden segítséget a Magyaroktól, és Magyarként akarnak élni.

2022. jún. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 October15 ***** válasza:

Oké és akkor most pontosan hova fossak? :D Azért szerintem biztos találunk "pár" cigányt aki mondjuk nem volt sitten és nem a Tik-Tok a karrierje csúcsa. :D Akár még a cigány rapperek körében is.


Ha mondjuk legit jó kezdeményezés érdekel a témában: A Tudás 6alom. Egy csomó mindent összehoztak már.

2022. jún. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Ezek a zsámók menthetetlenek.
2022. jún. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 October15 ***** válasza:
1.: Majd nyugdíjprémiumért leszavaznak arra a pártra akinek az egyik polgármestere kájhába zár egy cigányt és azzal fenyegeti, hogy felgyújtja ja meg amúgy non-stop különböző kisbbségeket elnyomó vagy konkrétan gyilkoló diktatúrákat, autoriter rendszereket éltet néha megfűszerezve némi kövér zsidózással cigányozással. Ja totál példaértékű, nem is értem hogy miért nem az átlag magyarról vesznek példát elvégre lenne miről. Az amcsiknak is milyen jól bejött, a feketék példátvettek a fehérekről és pakk BLM. :D
2022. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi bátyámmal kijárunk esténként portyázni. Ilyenkor a rugóst hallgatjuk kocsiban mer ő a legnagyobb sirály. Ha valaki beszól akkor kipattanunk, körbeálljuk és mehet a buli.
2022. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es, ja az a polgármester meg is kapta. Behívtak pár c -t bulizni, megkínálták borral, cserébe szinte agyonverték a lányát.

Jah, ez előtt meg azért vertek szinte halálra egy embert mert szólt, hogy hangos a zene

2022. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 October15 ***** válasza:

5.: Nagyon raj vagy dezsvírem csak kérlek azt magyarázd már el, hogy bátyáddal KETTEN, hogy álltok KÖRBE valakit. :D Előre is köszönöm a felhomályosítást.


Üdvözlettel Terjedő Gáz törzsfőnök. :D

2022. jún. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!