Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Néhány hete beteg lettem ,és...

Néhány hete beteg lettem ,és folynak a vizsgálatok. Félek, tönkre megyek ebbe. Ha megvan az eredmény jobban leszek ?

Figyelt kérdés

Találtak egy daganatot...nem tudni hogy jó vagy rosszindulatú.

Azóta nyugtató ellenére is tiszta ideg vagyok,egész nap.

Csak ezen jár az eszem,csak erre tudok gondolni.

Nagyon félek rettegek mi lehet velem.

Nem tudok másra gondolni,nem tudok tvt nézni,nem tudok dolgozni menni mert annyira félek .

Csak az ideg ami mindenben gátol.

Ha kiderül az eredmény,ugye elmúlik mindez?

Mert már nem igazán birok így lenni .

Éjjel alszom,ez az egyetlen jó.

Aztán reggel felébredek és ahogy észbe kapok máris kezdődik az idegesség hogy jó ég mi lehet jó vagy rossz.Mi lesz velem ezután .annyira nehéz !!!


2022. jún. 14. 19:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Sajnálom, ez nagyon nehéz helyzet. Esetlegtudsz valakivel beszélni erről? Van naplód, esetleg olyan szakember, akinek szólni tudsz? (Utóbbi nyilván csak nagyon indokolt esetben)


Nézd, ez az egész dolog nem könnyű, és tudom, butának tűnő a tanács, de próbápj nem gondolni rá. Mert ha most ezen pörögsz,tönkreteszed magadat. Nem a betegség fog ártani, hanem te és ez a görcsös félelem. A reakciód normális. Ez egy komoly betegség, mégis azt mondom, küzdj tudatosan a szorongás ellen.

Gondolj arra, hogy még mielőtt megtudtad, hogy beteg vagy, ugyanúgy volt életed és mentek a hétköznapok. Pedig akkor sem voltál egészsegesebb, csak nem tudtál róla.

2022. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen ebben igazad van néha én is ezt mondom magamnak.

De ez a rohadt tudat hogy baj van ...nem tudom elengedni nem megy.

Annyira kedves vagy tényleg.

Bár úgy lenne minden mint azelőtt hogy ez kiderült.

Istenem de jó is lenne

2022. jún. 14. 19:25
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly mentem át ugyanezen, tudom milyen érzés. Az első napokban csak sírtam, utána meg egyfolytában szorongás volt jelen nálam. Ezt nehéz kezelni, az ember nem tudja kapcsolni az agyát, úgyis ezen pörög. Próbáld meg a kedvenc hobbiddal lefoglalni magad. Nekem az írás, zenehallgatas és séta segített, de így se volt könnyű a varakozas Mikorra várható eredmeny?
2022. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Remélem van melletted valaki, aki átsegít a nehezén.

Szerintem hallgass zenét, egyél jókat, keress fel minden olyan tevékenységet, ami kicsit is boldoggá tesz. Nem baj, ha csak 5 percre is.

2022. jún. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

4

Sajnos nincs

Egyedül vagyok

Anyukám 80 éves késői lány vagyok

Nem is mertem semmit mondani neki

Voltam nála hétvégén ott is csak feküdtem,annyit mondtam kicsit depressziós lettem

Csak feküdtem és néztem őt

Ennyi

Nem vagyok képes semmire

Nem nyafogás nem önsajnálat hanem a rettegés

2022. jún. 14. 19:34
 6/17 A kérdező kommentje:

3

Már semmi nem megy

Van egy kis boltom ,ki sem nyitom pedig az álmom és imádják az emberek

Napok óta nem mosogatok,semmi.

Csak a szorongás.

Az idegesség egyfolytában.

A várakozás.

Hogy vèszelted át,bocs a kérdést de nem őtültèl bele ???

Én ettől félek.

Mert már egy normális gondolatom sincs csak az ideg.

Rázom a kezem az idegtől,a lábam is megállás nélkül jár.

Nálad remélem jó eredmény volt !!!!!

Még kb 2 Max 3 hét ......

Azt mondták maximum 4 hét.

Ez múlt kedden fotó

2022. jún. 14. 19:36
 7/17 A kérdező kommentje:
*votl
2022. jún. 14. 19:36
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hármas vagyok. Nekem is nagyon rossz volt, csak rövid időre terelődtek el a gondolataim. Aludni hozzád hasonlóan tudtam, de reggel az első gondolatom a probléma volt. Az idő meg lassan telt. Valahogy elfoglaltam magam de nem volt az igazi. Tudom mennyire nehezek ezek a napok. Nincs egy bizalmasod, barátnőd, akivel tudnál beszélgetni? Jobb lenne, ha nem magadat őrölnéd fel.

Nekem vegülis műtét lett, de a sugár kezelést megúsztam. Neked is egy jó eredményt és gyors gyógyulast kívánok.

2022. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm !és örukok, hogy jól végződött!

Igen,ébredés után első gondolatom már és kezdek remegni ami tart estig míg el nem alszok.

Tudtál dolgozni míg vartad az eredményt?

Én semmire nem vagyok képes,semmire.

Pedig élni akarok !!!!!!

Senkinek nem mondtam el egy barátnőt kivéve de ő Németországban van .

Néha írunk, beszélünk.

Próbál életet önteni belém de néha a telefont sem veszem fel

2022. jún. 14. 19:55
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem nagyon tudtam semmi komolyabbat csinálni. Betegszabadságon voltam. Főztem, meg mostam, mosogattam, elvittem a gyerekeket suliba, de ez ilyen robotpilóta üzemmód volt csak. Nehajy csaladtag mellém állt, de néhányan nem értették meg a helyzetemet, azt mondták felnagyitom, túllihegem, pedig hát a rossz eredmény ott volt és a dokim se tudta, elég lesz e a műtét, vagy kell majd a sugár is.

Tudom, milyen nehéz ez, megértelek és teljes szívvel a legjobbakat kívánom neked.

2022. jún. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!