Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon zavarnak a kételyek a...

Nagyon zavarnak a kételyek a kétségek gyötörnek,hogy nem tudom a meleg érdeklődés mellett mi okozhatja a furcsaságomat,különcségemet és a vizsgálatok eredményei amiket kaptam az egy nulla volt önök mit tanácsolnak!?

Figyelt kérdés

énnekem már mindent írtak az ambuláns lapokra szociális fóbia dependens szenzitiv személyiség zavar szorongás-averzív elkerülő személyiség zavar.


Akkor adhd,asperger szindróma egyéb kevert szorongásos személyiség zavarok. és nem meghatározott személyiség zavar.


Az autizmus alapítványnál most én kaptam egy ilyen asperger szindróma diagnózist de nem érzem magamban azt,hogy megoldódott és kiderítették az agyi géni betegségeimnek az okát mivoltát gyökerét.

voltaképpen ugyanazt véleményezték az autizmus alapítványnál amit a tündérhegyiek diagnosztizáltak!!!



#diagnosztika #fogyatékosság #gén hibák, #furcsa,és különös másmilyen emberek.
2022. febr. 10. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Olvass jobban utána az Asperger-szindrómának. Sok mindenre magyarázatot találsz.

Egy másik aspergeres

2022. febr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!