Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az amcsik tényleg rosszak...

Az amcsik tényleg rosszak földrajzbol?

Figyelt kérdés
Pl tényleg azt hiszik, h Európa egy ország?

2022. jún. 14. 20:21
A kérdező szavazást indított:
Amcsik
Földrajz
5 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Igen. Az amcsik, így, általánosságban. Ők mind egyformák, mind pont ugyanolyan buta. Egytől egyig.

Az amcsik.

2022. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Te tudod, mi Dél-Dakota fővárosa? És hogy mely államokkal határos? Na, kb ugyanennyi tudás várható el fordított esetben egy amerikaitól is.
2022. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Egy időben felkapott volt a médiában, hogy valamelyik nem tudta, hol van Magyarország, vagy hogy egyáltalán a Hungary egy ország. Szerintem nem jogos ezen így felháborodni. Én is csak a néhány leghíresebb amerikai államot ismerem.
2022. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
biden és pelosi ők a kivétel
2022. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
hát abból én is, pedig nem vagyok amcsi. Szerinted ha kimész egy átlag magyar faluba és megkérdezed a lődörgőket hány ember fogja tudni hol van Jeruzsálem?
2022. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon mergesek vagytok 😆
2022. jún. 14. 21:42
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Azok után nem lenne meglepő, hogy az idióta ex elnökük azt hitte Finnország Oroszország része, és Venezuela az USA déli állama
2022. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az átlagember mindehol hülye földrajzból (is).
2022. jún. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!